Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

kontrola po 3 mesiacoch

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jurosi

PříspěvekZaslal: 20.02.2010, 16:05 hod    Předmět: kontrola po 3 mesiacoch Citovat

Tak, ako som slubil, mam nove informacie o mojom druhom kole liecenia. 18.1.2010 som bol na krvi pre testy PCR a KO. Vysledky mali byt 20.1.2010, aj na ten termin som bol objednan. Boli vysledky? Razz Neboli. Rolling Eyes Nafasoval som Interferon a Rebetol a sup domov. Ale pozor, 19.2.2010 mi zavolali, ze vysledky su a mam sa dostavit. Po 6rokoch mam hepatalky uplne super, PCR negativ, pocet svinuchov v ml krvi nemeratelne. KO je cim dal tym horsi, cervene krvinky su na hranici, tak isto zrazanlivost je biedna. Sekundak stale funguje super.
Pre Katku. Zijes? Halucinacie pretrvavaju, tocenie hlavy tiez. Navyse sa mi pridali cudne suche flaky na rukach, svrbi to, po injekcii je to syto cervene, potom to zasycha na suchu flakatu kozu. Pri liecbe som uplne vynechal Paralen po injekcii, vysledok - mensie teploty, lepsia a hlavne pomalsia reakcia na Interferon.
Pre tych, co ztratia chut do jedla. Nechajte si predpisat ENSURE Plus, doplaca sa 0.1centu za balenie, je to vyvazeny doplnok stravy, da sa to zhltnut, po 3hodinach dostanete taky hlad, ze sa delim so zajacom o granule.

Zaver, pri pohlade na otvorenu chladnicku sa nemozem dockat dalsej injekcie. Alespon viem, na com som a viem, ze do poctu 48 injekcii to uz nejako dotiahnem. Drzim vsetkym palce pri liecbe.
A este jeden poznatok, od Kamila, dakujem. Ked sa Vam zacne tocit hlava, mate zavraty alebo uz pocit odpadnutia, sadnite a dajte si nohy hore. Funguje to okamzite, i ked niekedy je tato poloha dost srandovna.
Je to princip autotransfusie, a je to fakt ucinne.
Juraj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katerina Mrazkova

PříspěvekZaslal: 23.02.2010, 12:35 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Smile)

Myslel jsi mě nebo jinou katku? Very Happy Já se mám celkem ok, jsem hrozně nervózní, protože zhruba za týden bych se měla dozvědět, jestli můžu léčbu ukončit po 24 týdnech (tj asi za 3 týdny) anebvo jestli musím absolvovat ještě dalších 6 měsíců až do 48 týdne.... Jsem ve 22. týdnu a po celou dobu léčby nemám žádnou zpětnou vazbu - výsledky virémie, jaterky, nic. Jde totiž o klinickou studii, při které se testuje účinnost nového léku v kombinaci s Interferonem a Ribavirinem, a je to takzvaná "slepá" studie, tzn. já ani můj lékař nevíme, jak si vedu, o všem rozhoduje sponzor studie (farma spol. Tibotec). Pokud tě to zajímá, psala jsem o tom více někdy v září, mrkni zpět na příspěvek Triterapie....

Pokud jde o problémy s kůží, ty jsou při léčbě velmi časté a dokonce jsou prý hlavním důvodem předčasného ukončení léčby... Já mám přesušenou kůži, hůavně na zádech, a občas mi praskají oční víčka, což není příjemné... Pokud tě ty tvoje fleky nebolí ani nesvědí, myslím, že to bude ok, ale zajdi si pro jistotu k dermatologovi, možná ti něco napíše, po čem se ti aspoň částečně uleví....

Držím palce a přeju ti kuráž.... A kup si dobrou helmu Very Happy (pro ty pády) Smile))

Hezký den všem

katka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.