Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

štítná žláza?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní

PříspěvekZaslal: 02.12.2009, 10:45 hod    Předmět: štítná žláza? Citovat

zhruba před dvěma měsíci mi začal natékat obličej,škrcení krku a noční brnění rukou,byla jsem u obvodaka ten mi řekl, že mám virozu.když jse šla na kotrolu k hepatologovi,tak ten mi řekl, že to vypadá na vedlejší účinky k léčbě,jelikož mi hodně klesl krevní obraz snížil mi i dávky copegusu,beru 4denně/léčím se už 25týden/poslal mě na krční,tam mi pan doktor poslal na vyšetření štítné žlázy,že prý ji mám zvětšenou.objednali mě až za 14dní,nikomu nepřeju co v noci prožívám a ještě ta hrozná únava,máte někdo podobné zkušenosti?
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 02.12.2009, 14:52 hod    Předmět: Odpoveď Citovat

Áno, mal som rovnaké problémy. Po liečbe sa to pomaly začne upravovať. Ja som po liečbe už 2 a pol roku a ruky sa mi už tak netrasú.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivca46

PříspěvekZaslal: 02.12.2009, 17:24 hod    Předmět: štítná žláza? Citovat

co ti na to dali?léčil jsi se s tím nějak?mě to hrozně vyčerpává,hepatolog mi říkal, at vydržím,že by bylo škoda přerušit lěčbu,ale já nevím zda to vydržím,jsem psychicky na dně...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merry
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.12.2009, 09:33 hod    Předmět: Re: štítná žláza? Citovat

ivca46 napsal:
co ti na to dali?léčil jsi se s tím nějak?mě to hrozně vyčerpává,hepatolog mi říkal, at vydržím,že by bylo škoda přerušit lěčbu,ale já nevím zda to vydržím,jsem psychicky na dně...

Ahoj,štítnou žlázu jsem rozhozenou léčbou jsem dávala dohromady skoro 5let a léky na ní beru již doživotně.Určitě Ti po odběrech na endokrinologii lékař nasadí Letrox a začne se to srovnávat.
Jinak při léčbě HCP je únava normální,je to dlouhé léčení,ale vyplatí se to vydržet i když vím jak někdy docházejí nervy!!!
Já jsem skoro u konce druhé léčby a výsledky vypadají dobře,tak snad už budu příští rok veselejší a výkonější.
Vydrž a hodně odpočívej - vyplatí se to:))))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.