Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Po 5 letech pozitivní PCR

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mia1
Anonymní

PříspěvekZaslal: 17.02.2015, 14:17 hod    Předmět: pcr Citovat

Ahoj pred 11 lety sem zjistila ze mam c ale pcr sme dlouho negativni tak jsem prestala chodit k doktorovy no nebyla sem tam asi 5 let ted jsem prodelala zamlke tehotenstvi a rekli mi ze mam pcr zase pozitivni trosku to nechapu partner je zdravej tak nevim kde semk tomu zase prisla nebo se to samo vratilo no alkoholu sem se moc nevyhybala ale zase ne moc a mam rada ostry jidla pak taky nevim jestli kdyz budu muset na iterferon tak jestli nejdriv dite protoze dite chcem a prvni dceru mam zdravou slysela sem ze po interferonu musi nejakej cas cekat a nejsem zrovna nejmladci doktor mi tenkrat rikal ze mam vic genotypu to znamena co zejtra du terpve na internu na odbery protoze tohle mi rekli v porodnici a doktorka rikala ze to zalezi taky na tom jak to vyhodnotily dik a promin za chyby pisu z mobilu je to nejaky malinky
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 17.02.2015, 15:10 hod    Předmět: Citovat

Není obvyklé, aby se hepatitida C "vrátila". A rozhodně to nemůže být způsobeno alkoholem nebo ostrým jídlem. Pravděpodobnější je nové nakažení od někoho kdo má HCV. Velmi vzácně se může stát, že nedošlo k úplnému vyléčení, virus někde v organismu zůstal a teď se opět rozmnožil.

Zřejmě ti budou PCR opakovat, nelze totiž ani vyloučit chybu v provedeném testu.

Virus HCV má několik genotypů (druhů). Obvykle je člověk infikován jedním genotypem, u nás je nejčastění genotyp 1. Pokud máš více genotypů je pravděpodobné, že nákaza přišla od někoho, kdo užívá drogy, protože v této komunitě je hodně lidí s hepatitidou C a je tady asi nejvyšší pravděpodobnost nakažení různými genotypy.

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: 17.02.2015, 15:41 hod    Předmět: Citovat

Jo tenkrat vim jak jsem k tomu prisla rodice jsou narkomani a kdyz mi 18 a pustily me z decaku tak jsem sla k nim a lehat si tam na madraci bylo obcas jak na jehelinicek a taky sem si to parkrat skusila jen nechapu ze to mam znova nevim uvidim co mi rekne dokrorka interferon sem nikdy nebrala a dost se ho bojim a fakt je ten ze kdyz se probiram svym zivotem tak mozna nemam ani chut do neceho takovy jit
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.02.2015, 09:29 hod    Předmět: Citovat

Tak oni to popletli nasli mi protilatky a rekli mi ze to mam zase potitivni nevim proc jsem si myslela ze doktori vedej ze kdyz jednou ty protilatky mam tak je uz budu mit na porad al enevim proc mi tvrdily ze mi delali pcr no rikala sem si ze je divny aby to meli za hodinu hotovy akorat zbytecny stresy
Radislav

PříspěvekZaslal: 26.02.2015, 16:02 hod    Předmět: Citovat

Tak to je velmi dobrá zpráva a hlavně že tak Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.