Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Biopsie Jater

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.06.2009, 13:23 hod    Předmět: Biopsie Jater Citovat

Ahoj mám jít zítra na biopsii jater a celkem mam z toho strach jake nastanou potíže mohl by mi někdo něco o otm říct předem díky Sad Crying or Very sad
Mrqa

PříspěvekZaslal: 21.06.2009, 13:37 hod    Předmět: Citovat

Ja myslim, ze nemusis mit strach. I kdyz ja ho taky trochu mela, protoze to je clovek jde do neznama.
Me osobne to nebolelo, byl to spis jenom takovy tupy tlak. Ale hlavne ono to je celkem rychle. Ta jehla vjede a vyjede ven hodne rychle. Jo a me brali 2 vzorky, to kdyby se nahodou ten jeden nepovedl. A v nemocnici jsem byla od rana do odpoledne, to kdyby nahodou byl nejaky pozdejsi problem, ale ten nebyl. Takze se neboj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evka
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.06.2009, 14:56 hod    Předmět: Citovat

Ahoj, já na tom byla stejně, problémy žádné, bolest skoro žádná, jen chvilku poté jako bych se mírně praštila, ale opravdu jen mírně. A odpoledne mě už poslali domů. Takže se neboj, není to žádná hrůza.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.