Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

chron.hepc

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ivca46

PříspěvekZaslal: 25.04.2009, 16:07 hod    Předmět: chron.hepc Citovat

7.4.jsem byla na kontrole u své doktorky,podle výsledků testů mám chronickou hep.C,genotyp 1,nic víc mi neřekla a hned mě objednala na biopsii,kterou jsem podstoupila 16.4. a ted musím 3 týdny čekat na výsledky.Slyšela jsem, že pokud mám chron.hepatatidu,že léčba už nepomůže,je to možné?To mi řekla dětská lékařka ,ke které chodím s dcerou.Jak se tedy léčí normální hepc a jak chronická?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jíťa

PříspěvekZaslal: 25.04.2009, 19:18 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Ivčo, léčit chronickou hepC samozřejmě jde, u genotipu 1 je úspěšnost 60-70%. Navíc léčbu lze v případě neúspěchu opakovat. Většina na tomto fóru chronickou hepC léčí, léčilo a nebo bude léčit, pročti příspěvky zpět a dozvíš se víc Wink
Co se týká oné dětské lékařky, také jsem se setkala s podobnou neznalostí u svého praktického lékaře. Mě osobně ani tak nevadí že ty informace nemají ucelený ze všech oborů, mnohem víc mi vadí že vynášejí dopředu ortely a zbytečně pacienty "straší" aniž by si o problému informace nejdřív zjistili Rolling Eyes
Hodně štěstí a držím palečky!!!
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 25.04.2009, 19:43 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,
Jíťa už řekla vpodstatě všechno. Já jen dodám, že pokud jde o hepatitidu C, tak s jinou než s chronickou se člověk prakticky nesetká. Takže pokud ti někdo řekne že má hepatitidu C, tak můžeš vsadit botky, že ji má chronickou.

Kromě diskusního fóra (které právě čteš) najdeš na tomhle serveru řadu článků, které jsem psal právě pro lidi kteří jsou v podobné situaci jako ty. Stačí kliknout na velký nápis HEPATITIDA C který je úplně nahoře na téhle stránce.

Tak ať Ti to dobře dopadne!
Petr
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.04.2009, 09:55 hod    Předmět: Citovat

Jíťa napsal:
Ahoj Ivčo, léčit chronickou hepC samozřejmě jde, u genotipu 1 je úspěšnost 60-70%. Navíc léčbu lze v případě neúspěchu opakovat. Většina na tomto fóru chronickou hepC léčí, léčilo a nebo bude léčit, pročti příspěvky zpět a dozvíš se víc Wink
Co se týká oné dětské lékařky, také jsem se setkala s podobnou neznalostí u svého praktického lékaře. Mě osobně ani tak nevadí že ty informace nemají ucelený ze všech oborů, mnohem víc mi vadí že vynášejí dopředu ortely a zbytečně pacienty "straší" aniž by si o problému informace nejdřív zjistili Rolling Eyes
Hodně štěstí a držím palečky!!!
Děkuji vám za podporu,to nejhorší mě teprve tedy čeká/léčba/,toho se nejvíc obávám,když tu čtu ty vedlejší účinky,je mi s toho divně Sad ,snad to zvládnu,díky
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 26.04.2009, 10:36 hod    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Děkuji vám za podporu,to nejhorší mě teprve tedy čeká/léčba/,toho se nejvíc obávám,když tu čtu ty vedlejší účinky,je mi s toho divně Sad ,snad to zvládnu,díky

Tyhle pocity jsme si prožili asi všichni. A pokud mám mluvit za sebe, tak nejhorší je to čekání, nejistota a strach z neznáma. Po první injekci se přestaneš bát a začneš bojovat.
Petr
Bobila1

PříspěvekZaslal: 26.04.2009, 11:58 hod    Předmět: Citovat

Môžem potvrdiť Petrove slová, ja sa už liečim 3-tí krát a tie vedľajšie príznaky sú oproti čakaniu na konečný výsledok liečby úplne zanedbateľné, lebo keď na konci liečby povie doktor že ste stále pozitívny a máte vírus v krvi, tak len vtedy príde beznádej no aspoň ste sa nepokúšali úplne zbytočne a ste urobili všetko pre uzdravenie.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.