Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Interferon a humor
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jackman

PříspěvekZaslal: 16.01.2009, 13:46 hod    Předmět: Interferon a humor Citovat

Protože nedílnou součástí léčby je dobrá psychická kondice, je myslím na místě trochu odlehčit humorem. A to do vlastních řad Very Happy Tak já začnu:

Víte že, že vzhledem k nedokrvování periferních částí těla jako důsledek interferonové léčby chodím spát již přes rok v huňatých růžových froté ponožkách? Už jsem si na ně tak zvykl. že onehdá jsem rozespalý po ránu v nich vlezl i do vany Very Happy P.S. hlášení pro šťouraly: nemám jen jedny Very Happy Váš Jack
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 16.01.2009, 16:52 hod    Předmět: Citovat

Já mám veselou příhodu od dentisty:

Tam jsem ohlásil svou diagnózu a doktor mi to zapsal do karty.
Pak jsem tam byl asi po dvou týdnech na kontrole, všechno bylo ok a sestřička pak ještě chvíli študovala papíry a pak se mne zeptala:
"A tady jak jste minule říkal o té hapatitidě... máte to už v pořádku? Byl jste s tím na kontrole?" Razz
Jackman

PříspěvekZaslal: 20.01.2009, 21:14 hod    Předmět: Citovat

Nevím, jestli interferon nerozšiřuje také mimosmyslové vnímání. Protože mě s předstihem, ještě než Rusko zavřelo plyn, začala vzadu na zádech (těsně nad křížem) růst srst. Zřejmě se tělo připravovalo na tuhou zimu. Teď se mi to již po mazání ztrácí. Ono už se taky oteplilo Very Happy Váš Jack
Nika
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.01.2009, 16:17 hod    Předmět: Citovat

A čím ses to namazal? Very Happy Doufám že to nebyla vodka!
Jackman

PříspěvekZaslal: 21.01.2009, 17:27 hod    Předmět: Citovat

to Nika: kdybych se namazal vodkou, tak už jsem možná jak lední medvěd Very Happy Ale stejně jsem míval radši kentucky bourbon než vodku Sad Jack
magdalena

PříspěvekZaslal: 25.01.2009, 06:53 hod    Předmět: Citovat

vlivem lecby se ze me stava vikendova semetryka.... kazdou sobotu jsem unavena a protivna. nastesti to pritel bere s humorem... ukonceni lecby nepocita na tydny nebo aplikace leku, ale na spolecne hadky.
naposledy me povzbuzoval slovy: no vidis Magdi jeste se desetkrat pohadame a je tu konec lecby..... Very Happy
pokud by to slo popohnat, klidne bych se hadala uz od pondelka....
papala magdanela
Nika
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25.01.2009, 20:23 hod    Předmět: Citovat

Já to mám to samé, minulou i tuto sobotu, kdo na mě promluvil, ten dostal kartáč.
Jackman

PříspěvekZaslal: 26.01.2009, 17:11 hod    Předmět: Citovat

Co se týče vedlejších účinků interferonu, tak pro mě, protože mám rád potápění, tak by mě mohly narůst žábry. Sakra bych ušetřil za potápěčskou výbavu. Very Happy Jack
merry.skall

PříspěvekZaslal: 28.01.2009, 11:27 hod    Předmět: Re: Interferon a humor Citovat

Jackman napsal:
Protože nedílnou součástí léčby je dobrá psychická kondice, je myslím na místě trochu odlehčit humorem. A to do vlastních řad Very Happy Tak já začnu:

Víte že, že vzhledem k nedokrvování periferních částí těla jako důsledek interferonové léčby chodím spát již přes rok v huňatých růžových froté ponožkách? Už jsem si na ně tak zvykl. že onehdá jsem rozespalý po ránu v nich vlezl i do vany Very Happy P.S. hlášení pro šťouraly: nemám jen jedny Very Happy Váš Jack

Jé díky za rozesmání,při přemýšlení jak se na sebe nebudu moci ani podívat do zrcadla při léčbě interferonem jsem se přistihla,že se po dlouhé době usmívám a uvědomila jsem si,že v tom nejsem sama.
Mě akorát vadí,jak na mě každý čumí,když jsem oteklá a prostě vypadám jako po flámu a ještě se zeptají.Při agresivní náladě opravdu nemám náladu někomu něco vysvětlovat a musím se držet,abych je neposlala někam.
Nika
Anonymní

PříspěvekZaslal: 20.02.2009, 11:50 hod    Předmět: Citovat

6 pichule, zatím o.k. Doktor říkal, že moje krvinky se perou zuby nechty. Až se mi z toho dere na svět zub moudrosti. A když si lakuju nehty tak mi málem nestačí jedna lahvička laku. Laughing
Petr pohodář
Anonymní

PříspěvekZaslal: 20.02.2009, 14:11 hod    Předmět: Citovat

Jackmene můžeš nějak přesně popsat co to je nodokrvování periférních částí těla? Dík
Nika
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.02.2009, 18:58 hod    Předmět: Citovat

Periferní: znamená anat. nervstvo=obvodové (na rozdíl od centrálního).
Okrajové části těla.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.02.2009, 22:15 hod    Předmět: to Petr Pohodář Citovat

No prostě je mě pořád zima na nohy. No a teď v zimě ještě prsty na rukou, nos, brada ..... Very Happy
Jackman

PříspěvekZaslal: 21.02.2009, 23:02 hod    Předmět: Pyžamo vrah !! Citovat

Ha ha, to je titulek jak z Blesku Very Happy Protože je mě pořád zima, tak jsem si včera u našich yellow spoluobčanů, zakoupil krásné, vínově zbarvené a převelice huňaté froté pyžámko. Na obalu přehledně vyvedeno v latince, že se skládá z 100% bavlny. Hned jsem ho vypral, abych odstranil určitě škodlivou apreturu a večer hupky, dupky do pyžámka, s pocitem že celou noc budu perfektně v teplíčku. Leč ve dvě hodiny v noci, mě ale probudilo otřesné svědění celého člověka. Podíval jsem se v koupelně do zrcadla a málem omdlel. Celý povrch těla jako v ohni. Řekl jsem si, že není čas na hrdinství a kortikoidy to zastavily. Pak jsem se podíval na štítek pyžama a ejhle 60% bavlna a 40% polyester. Tak tohle bylo pyžamo, které jsem měl nejkratší dobu. Hned šlo do koše a vůbec, ale vůbec mě to nebylo líto.

Váš Jack
Nika
Anonymní

PříspěvekZaslal: 23.02.2009, 17:45 hod    Předmět: Citovat

To vám musím napsat, co se mi dnes stalo. Jdu na veřejné záchody ve spol. domě, dveře už tak šly zavřít nějak divně, ale otevřít už teda fakt nešly. Po dlouhém lomcování s dveřmi, jsem se začala, se spoustou nadávek rozhlížet kolem sebe. Zdi záchodů nebyly udělané až ke stropu! Jediná varianta byla vylést na zavřenou záchodovou mísu, batoh jsem si už předem dala na zíťku a teď dilma pohled z toho hajzlu dolů, mokré boty od sněhu,... Abych se dostala nahoru musela bych skočit a homen se drápat nahoru a to po několika marných pokusech, kdy jsem zase slezla z mísy dolů, s představou jak mi ty boty z té mísy ujedou, nebo se utrhne sám hajzl a já si totálně zedřu hubu o zeď a věci na ní našroubované a dole si zpřelámu nohy o ten hajzl.
Nakonec jsem se rozhodla skočit a drápala jsem se, pomohl mi i držák na WC papír, na kterém jsem jednou nohou později stála a on se neurval, no tak jsem slavnostně přelezla přes zeď do vedlejšího hajzlu, stáhla si batoh z vrchu a hurá. I takové všci se dají zvládnout na interferonu Cool
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.