Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

První noc s interferonem masakr
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 23.06.2009, 17:52 hod    Předmět: Lekcia Citovat

-KONIEC-

Naposledy upravil Hepatikc dne 09.10.2009, 11:10 hod, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jackman

PříspěvekZaslal: 23.06.2009, 23:18 hod    Předmět: Citovat

Není nad to, když se nepochopí vtip, nadsázka a hraní se slovy. Leč ztráta humoru někdy k léčbě patří.

P.S. Pred mesiacom som bol v Bešeňovej, a bohovski sa mi tam páčilo. J.
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 24.06.2009, 05:54 hod    Předmět: Jazykovedné okienko (časť II) Citovat

-KONIEC-

Naposledy upravil Hepatikc dne 09.10.2009, 11:10 hod, celkově upraveno 1 krát.
Jackman

PříspěvekZaslal: 24.06.2009, 17:38 hod    Předmět: Citovat

No zhubnout o 1/3 je teda dost. Já vážím 66 kg, tak to bych byl na 44ti. To nevím, jestli je ještě k žití? Ale ze 120ti kg by to snad šlo Very Happy

P.S. Samo, že odlehčení je vítáno (viz tvůj seznam slov), jen mě "zacinkala" tvoje generalizující věta na závěr. J.
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 25.06.2009, 06:08 hod    Předmět: 120 kg Citovat

-KONIEC-

Naposledy upravil Hepatikc dne 09.10.2009, 11:11 hod, celkově upraveno 1 krát.
Jackman

PříspěvekZaslal: 25.06.2009, 12:25 hod    Předmět: Citovat

To přiznávám, že jsem to měl jednodušší. Na moje parametry 166 cm/66 kg jsem po 60ti injekcích "schudol" o 3 kg. Prostě jak už se tady mockrát psalo, reakce jsou velmi individuální. Co se týče stravy, tak vůbec nejím zdravě. Ryby nemám rád, mléko nesnáším, ovesné vločky, tvaroh a rýže to by mě zadusilo. Nejlepší jsou škvarkové placky, bramborák, halušky se slaninou a dobré salámy. Jak říkám, nejlepší zelenina je vyprážaný rezeň Smile Chraň pámbu, vlastně chraň příroda (jak říká klasik Werich) toto není návod pro rekonvalescenty !!! Ale taky abych pro své tělo něco udělal, tak denně vypiju dva litry silného černého a kvalitního čaje s velkou dávkou medu. (ničím jiným již dvacet let nesladím) . J.
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 25.06.2009, 12:51 hod    Předmět: Strava pre rekonvalescentov Citovat

-KONIEC-

Jackman

PříspěvekZaslal: 25.06.2009, 16:42 hod    Předmět: Citovat

Ha, ha, ty máš zřejmě problém s akoukolvek protekciou Very Happy Ale já nejsem ten případ, jednoduše po 12ti injekcích PegIntronu jsem ze zdravotních důvodů (málem jsem chcípnul) přešel na Pegasys. No a to je těch 48. No vidíš, žádnej protekční Čehún Very Happy
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 25.06.2009, 19:39 hod    Předmět: Už rozumiem! Citovat

-KONIEC-

Jackman

PříspěvekZaslal: 25.06.2009, 21:30 hod    Předmět: Citovat

Aha, nerozumím. Nevím jaký je tvůj případ (teda jestli se dá nemoci říkat případ). To tedy znamená, že jsi po 48. injekci nechcípl, a tak sem píšeš? To je dobrá zpráva ne? Bádal jsem (nevím, jaký má na to názor admin Petr) ale úspěšnost léčby oběma preparáty je myslím rovnaká. Mě osobně se víc líbilo futuristické, technické provedení injekce PegIntronu, hned si člověk připadal jako ve Star Treku Very Happy Ale ty si asi myslíš, že je ti event. Pegasys odpírán? Já jsem samozřejmě byl rád, že jsem přežil těch 12 injekcí ( protože už jsem starší člověk, a ti jak jistě sám víš, mají podle statistik podstatně nižší šanci na vyléčení),leč v hloubi duše mě hlodá červíček, když mě po Pegasysu nebylo tak špatně, léčí to vůbec pořádně? Je to iracionální pocit, ale musíš s tím žít. No co za čtyři měsíce se dozvím víc.
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 26.06.2009, 09:03 hod    Předmět: PegIntron vs. Pegasys Citovat

-KONIEC-

Jackman

PříspěvekZaslal: 26.06.2009, 09:47 hod    Předmět: Citovat

A taky se ti nikdo neomluví a nedostaneš ani cent. To jsou věci prostě co se staly a nejsou dohledatelné. Když můj Dr. extrapoloval pravděpodobné rozmezí nákazy, a protože jsem měl v životě jen jednu infúzi při operaci, tak s velkou pravděpodobností vím kdy a jak. Dokonce vím i proč. Před 22ti lety se nedělaly testy na HCV. Poslal jsem svého právníka do předmětné nemocnice, leč zjistil, že tak dlouho se informace o operacích neskladují.(Kdo operoval, kdo asistoval, z které krevní banky byla použitá krev atd.)
Takže nám zbývá jediné, žít a tenhle život si užít. Já na tom úsilovně pracuji, škoda, že v Karibiku je teď období dešťů. Tak hold počkám do listopadu, to je tam prý nejlíp. Zatím bych to viděl na termální lázně Podhájská, týden do Benátek (už jsem tam deset let nebyl, tak aby se zatím nepotopily) a na chalupu do jižních Čech. Není nad to, když má člověk plán Very Happy J.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 26.06.2009, 10:21 hod    Předmět: Citovat

Jen pár poznámek:

- PegIntron a Pegasys jsou si hodně podobné, ale nejsou stejné. Účinná látka je trochu jiná (interferon alfa-2a / interferon alfa-2b) a zcela odlišný je způsob PEGylace (Pegasys je navázán na jinou, mnohem větší molekulu, díky to mu je např. jiné dávkování).

- Účinnost obou preparátů je velmi podobná (měřeno procentem úspěšně vyléčených pacientů). Existuje několik "téměř porovnávacích" studií které ukazují, že rozdíly v účinnosti jsou pravděpodobně zanedbatelné. "Téměř porovnávací" proto, že prozatím jsem neviděl studii, která by porovnávala oba preparáty za úplně stejných podmínek. Důvody neexistence přesné porovnávací studie jsou zřejmě obchodní. Nicméně vše nasvědčuje tomu, že rozdíly v účinnosti se blíží nule.

- Souvislost mezi nežádoucími účinky (nevolnost, horečky atd) a úspěšností léčby pokud vím nebyla prokázána.

Petr
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 26.06.2009, 10:25 hod    Předmět: Informácie o krvných konzervách Citovat

-KONIEC-

Hepatikc

PříspěvekZaslal: 26.06.2009, 10:53 hod    Předmět: Extra... čo? Citovat

-KONIEC-

Naposledy upravil Hepatikc dne 09.10.2009, 11:12 hod, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.