Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

interferon

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michaela
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.09.2012, 11:51 hod    Předmět: interferon Citovat

Ahoj...mám hepatitidu c a dnes asi před 3h jsem dostala první dávku interferonu a ribavirin..za jak dlouho můžu očekávat tu hrůzu,která má přijít??? zatím mi nic není,ale nebývá to údajně moc příjemné..prosím napište mi někdo,kdo už máte první dávku za sebou,co mě čeká...mám velký strach..Míša
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 21.09.2012, 13:12 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Míšo,
zbytečně se nestresuj, většina lidí říká, že čekali hrůzu a pak to bylo v pohodě. Každý to snáší trochu jinak, také se to trochu mění i v průběhu léčby. První injekce bývají nejhorší, pak se to obvykle nějak usadí. Neplánuj si na dnešek a zítřek rande, raději zůstaň doma a hodně pij. Časem uvidíš jak to na tebe působí.
Hlavně ať Ti to zabere!
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.09.2012, 15:20 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Petře...moc Ti děkuji za Tvoji povzbuzující odpověd...snad to přežiju a vyléčím se..na to,že jsem po první dávce,tak mi absolutně nic není...Petře,to asi teprve příjde,že?? Údajně to působí i na psychiku..nebudu si mít ani s kým o tom popovídat....Míša
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 21.09.2012, 16:10 hod    Předmět: Citovat

Míšo, neboj. Nesoustřeď se jen na léčbu - jdi se projít, pusť si film, pokecej s kamarády. I při léčbe se dá normálně žít, někdo to pociťuje víc, někdo míň. Ale je dobré postavit se tomu čelem. Nedej se tím zbytečně rozhodit, ukaž tomu viru, kdo je v tomhle těle pánem Wink

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.