Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Liečba PEGINTRONOM a chrípka

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bobila1

PříspěvekZaslal: 27.01.2009, 15:40 hod    Předmět: Liečba PEGINTRONOM a chrípka Citovat

Ochorel niekto počas liečby na chrípku,príp. aký bol priebeh chrípky počas liečby?Ja mám chrípku a liečim sa PEGINTRONOM no horúčky sú dlhšie ako zvyčajne.Ako postupovať pri liečbe chrípky?Ako pri zdravom človeku?Ďakujem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alisa
Anonymní

PříspěvekZaslal: 27.01.2009, 18:48 hod    Předmět: Citovat

ahoj,chřipku jsem sice neměla za to mne postihla dvakrát po sobě angína a to v rozmezí dvou měsíců,bolest v krku nemohla jsem polykat,vysoké teploty,napsali mi na to antibiotika,ale po dohodě s lékařem s infekčního jsem je nebrala.Na co jěště víc zatěžovat organismus.......jinak jsem léčbu snášela výborně,žádné větší problémy jsem neměla,takže drž se!!!!!!
Bobila1

PříspěvekZaslal: 27.01.2009, 20:30 hod    Předmět: Citovat

No asi je oslabený imunitný systém tak preto sa telo trápi nielen s vírusom chrípky ale aj vírusom hepatitídy C
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 27.01.2009, 21:17 hod    Předmět: Citovat

Při léčbě se všechno hojí a léčí hůř. Takže i chřipka člověka potrápí víc, než je zvyklý. Jestli brát antibiotika nebo ne, to je hodně těžká otázka a asi nikdo nezná správnou odpověď. Určitě je lépe obejít se bez antibiotik, ale jsou situace, kdy to bez nich prostě nejde. Otázka je, jak najít tu hranici.
Petr
Bobila1

PříspěvekZaslal: 27.01.2009, 21:22 hod    Předmět: Citovat

Vďaka Peter, chrípku dúfam zvládnem a podľa dr. netreba antibiotiká na vírusové ochorenie a keď že vie že sa liečim na hepatitídu tak ušetrila aspoň moju pečeň.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.