Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

první návštěva v poradně

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zdeněk Veselý

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 06:56 hod    Předmět: první návštěva v poradně Citovat

Ahojky,dnes jdu prvně do poradny a pocity jsou nedobré,nevím proč,ale mám pocit,že přístupy KHS a některých lékařů jsou neprofesionální.Mne drtí už to,že kamkoliv přijdu do ordinace odborného lékaře,dříve než pozdrav slyším,,máte zaplacený poplatek",tak doufám,že to takhle dopadne i v poradně.Ještě bych se Vás zkušenějších Smile chtěl zeptat,jak dlouho jste čekali na zahájení léčby?díky a přeji všem krásný den papa
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 10:44 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Zdeňku,
jistě, i mezi profesionály se najdou neprofesionálové. Už jsem tady párkrát psal, že je moc dobré když se podaří najít doktora, který má s hepatitidou C zkušenosti.

Já jsem na léčbu prakticky nečekal. Pokud by se vyskytly nějaké prodlevy, klidně se zeptej proč?
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magdalena

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 14:45 hod    Předmět: Citovat

zdravim Zdeňku,
drzim palce, at natrefis na "normalniho" a lidskeho doktora...
clovek se nesmi nechat. ja jsem, vzhledem k dobremu stavu jater, cekala temer rok. cekalo se zda se virus sam nevylouci...
snazim se pristup lekaru moc neprozivat, drive jsem se trapila tim, ze jsem jen "nejaka" pacientka. ale ruku na srdce, kdo zvladame v praci udrzet vstricny osobni pristup cely den?...
hodne stesti papala magdanela
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Veselý

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 17:52 hod    Předmět: Citovat

ahojda,tak už to mám za sebou Smile a jak se zdá,trefil jsem toho ,,normálního" doktora Very Happy dokonce mi odpověděli i na ten pozdrav a poplatek jsem jim musel téměř vnucovat Laughing .uklidnili mě v tom,že téměř vylučují pozitivitu synáčka a u manželky musím počkat na výsledky.Na pátek mám naprogramované sono a budou snad i výsledky z Bulovky a já budu zase o krůček blíž pravdě,zda ji mám či jsem jen pozitivní na protilátky,tak mi to alespoň vysvětlil pan doktor,tak zatím papa
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.