Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Život s HVC

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zdeněk Veselý

PříspěvekZaslal: 20.10.2008, 19:14 hod    Předmět: Život s HVC Citovat

Ahoj jsem tu nový pozitivní,jsem na dně,mám milující manželku a ročního synka.Nevím co dál,mám obavy z budoucnosti. Co mne a mou rodinku čeká?Zdeněk
Brunni
Anonymní

PříspěvekZaslal: 20.10.2008, 21:58 hod    Předmět: Citovat

Zdenek, nebud smutny. Ja som tiez uz presla takymi istymi pocitmi, uz som na tom po mesiaci perfektne. Bud rad, ze mas pri sebe milujucu manzelku a synceka. Tento boj zvladnes kvoli nim. Ber to ako chripku ktora trva sice dlhsie ale raz sa z nej dostanes. Ludi postretli aj horsie situacie, my sme na to este dobre. Velmi Ti drzim palceky, aby si rocnu liecbu znasal s co najvacsim moznym optimizmom a vnutornou silou a hlavne vierou v uzdravenie.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 20.10.2008, 22:09 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Zdeňku,
já vím, není to jednoduché. Když jsem se dozvěděl co mi je, měl jsem situaci usnadněnou tím, že jsem věděl, že s touhle nemocí běhám po světě nějakých třicet let - takže jsem předpokládal, že nějaké zhoršování neprobíhá nijak rychle. A to je naštěstí pravda. S hepatitidou C se dá žít, a většina lidí nemocných hepatitidou C neumírá na hepatitidu C.

Teď tě pravděpodobně čekají ještě nějaká vyšetření, která ukáží jak moc máš poškozená játra a zda se můžeš léčit. Víc si můžeš přečíst na těchto stránkách, v jednotlivých článcích. Doporučuji nejprve projít si tyto články, a pak se podívat zpět sem, do fóra. Uvidíš, že lidí kteří byli v podobné situaci je víc.

Držím ti palce!
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Veselý

PříspěvekZaslal: 21.10.2008, 06:25 hod    Předmět: Re: Život s HVC Citovat

Zdeněk Veselý napsal:
Ahoj jsem tu nový pozitivní,jsem na dně,mám milující manželku a ročního synka.Nevím co dál,mám obavy z bu
doucnosti. Co mne a mou rodinku čeká?Zdeněk
Ahoj,díky za podporu,snad to zvládnu.Dnes se mám objednat do poradny,tak snad se tam dostanu brzy.Přeji všem hezký den a brzké uzdravení.
Mrqa

PříspěvekZaslal: 23.10.2008, 13:40 hod    Předmět: Citovat

Zdenku, ja mam hep C taky pres 20 let a vubec me nenapadlo ze to mam. Zjistilo se to uplnou nahodou. Do ted jsem nikdy zadne problemy ani priznaky nemela, takze to ze mam hep C me prekvapilo. Lecbu jsem pak odlozila na 2 roky (kvuli diteti) coz vzhledem k dobrym jaternim testum nebyl problem. Ted se uz 3 mesice lecim a zatim se citim dobre, zadne vedlejsi ucinky nemam, jenom velmi obcas se driv unavim, ale se 2 detma kdo by unaveny nebyl ze? Smile
Takze hlavu vzhuru, to bude zase dobry.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.