Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

hepatitida a cukrovka

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sslunicko

PříspěvekZaslal: 09.10.2008, 12:13 hod    Předmět: hepatitida a cukrovka Citovat

Ahojky včera mě pustili z nemocnice kde mi minulou středu zjistili cukrovku ke které se přičinila léčba interferonem kterou zrovna procházím. Radost z toho, že jsem od 12 týdne léčby negativní mi sice tak něja zůstala, ale To že mám díky léčbě cukrovku a budu až do smrti píchat inzuím několikrát denně tak to už mi tak moc velkou radost neudělalo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
modry35

PříspěvekZaslal: 10.10.2008, 19:45 hod    Předmět: Zkouška psychiky Citovat

Držím ti palce.
Myslím, že jsi po onemocnění na hpc dost psychicky odolná, ale dvě závažné choroby, to je doufám pro tebe jen dočasné do ukončení léčby interferonem. Takže nezbývá nic než držet palce.
Já, jak jsem se dověděl, že jsem nemocný, tak jsem procházel takovým zvláštním obdobím trvajícím asi měsíc, kdy jsem byl zpočátku dost v depresi a pak každým dnem jsem si říkal, že to není vlastně ani tak zlé. Díval jsem se kolem sebe a viděl jsem, jak si ostatní zdraví necení svého zdraví, než o něj přijdou. A říkal jsem si, že jsem měl vlastně mnoho let štěstí, že jsem tady ještě živ a vlastně docela "zdráv". Pak to přešlo a byl jsem opravdu připraven a vyrovnaný sám se sebou. A věřím, že na cukrovku se dříve nebo později přijde a nebude třeba si nic píchat, ikdyž to možná bude ještě chvíli trvat.
Takže, hodně energie do léčby obou nemocí, ale zejména ať už léčba na hpc skončí a zejména úspěšně.
modry35
Mrqa

PříspěvekZaslal: 18.10.2008, 17:47 hod    Předmět: cukrovka Citovat

Sslunicko, a neni ta cukrovka jenom treba docasna? jakoze az prestanes s interferonem a ribavarinem tak ta cukrovka zase zmizi?
sslunicko

PříspěvekZaslal: 20.10.2008, 08:07 hod    Předmět: Citovat

Bohužel, už to vypadá, že to není dočasné, ale trvalé jelikož moje tělo není schopno samo vytvářet dostatek inzulínu produkuje sice ještě nejaké, ale prý velmi malé množství.No uvidím jak to bude po léčbě třeba se to aspoň nějak sníží nebo stabilizuje,kdy už se toho nezbavím.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.