Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

telesna hmotnost

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janka

PříspěvekZaslal: 16.05.2008, 22:39 hod    Předmět: telesna hmotnost Citovat

ahoj,
chcem sa poradit ohladom telesnej hmotnosti. pred zacatim liecby som vazila 48 kg, obvykle sa moja vaha pohybuje od cisla 45, no nikdy nebola nad 50, ale zial pocas liecby som sa dostala na vahu 41, je to velmi malo. mam 28 rokov a vysku 162, no aj pri tejto vyske sa mi to vidi byt velmi malo. chut k jedlu som stratila, trochu som aj anemicka, zelezo neuzivam, aby som nestratila ani ten zvysok chuti k jednlu co mi zostal. dnes mam za sebou poslednu injekciu Very Happy ,co je super, ale potrebujem zdvihnut svoju telesnu vahu. neviete nieco poradit? aspon 5 kg, to by pomohlo. navyse mi dost vypadavaju vlasy, no uz som zacala uzivat vichy ampulky, dufam, ze pomozu. fakt, ta liecba mi dala dost zabrat, ale dalo sa to zvladnut.
vopred dakujem za radu a drzim vsetkym palce
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 17.05.2008, 08:01 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Janko,
gratuluju k ukončení léčby! A držím palce, aby všechno dobře dopadlo.
Úbytek váhy během léčby je obvyklý. Můžeš počítat s tím, že teď když nebudeš brát léky začneš zase přibírat. Je pravděpodobné, že se během tří měsíců dostaneš zpátky na svou obvyklou váhu. A zhoustnou ti i vlasy Wink

Měj se!
Petr
Merry
Anonymní

PříspěvekZaslal: 03.07.2010, 15:15 hod    Předmět: Re: telesna hmotnost Citovat

janka napsal:
ahoj,
chcem sa poradit ohladom telesnej hmotnosti. pred zacatim liecby som vazila 48 kg, obvykle sa moja vaha pohybuje od cisla 45, no nikdy nebola nad 50, ale zial pocas liecby som sa dostala na vahu 41, je to velmi malo. mam 28 rokov a vysku 162, no aj pri tejto vyske sa mi to vidi byt velmi malo. chut k jedlu som stratila, trochu som aj anemicka, zelezo neuzivam, aby som nestratila ani ten zvysok chuti k jednlu co mi zostal. dnes mam za sebou poslednu injekciu Very Happy ,co je super, ale potrebujem zdvihnut svoju telesnu vahu. neviete nieco poradit? aspon 5 kg, to by pomohlo. navyse mi dost vypadavaju vlasy, no uz som zacala uzivat vichy ampulky, dufam, ze pomozu. fakt, ta liecba mi dala dost zabrat, ale dalo sa to zvladnut.

Ahoj,po léčbě to trochu trvá než se tělo vzpamatuje a je dobré zkontrolovat hodnoty štítné žlázy.já jsem při léčbě zhubla 15kg a po půl roce je mám BOHUŽEL zpátky a vlasy jsou už taky dobrý.Vichy jsem taky používala a i dnes jednou měsíčně ho použiju.Taky si dělám zábal ze žloutků a olivového oleje a vlasy jsou lepší.
Držím palce ,aby byla léčba úspěšná.
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 06.07.2010, 09:04 hod    Předmět: Ahoj Janka! Citovat

Ahoj Janka!
Čo sa týka hmotnosti, áno - si dosť vychudnutá. Skús sa poinformovať svojho hepatológa na špeciálnu výživu, tzv. NUTRIDRINK. Nechutí to bohviemjako, ale obsahuje to energiu na rýchle doplnenie. Na mesiac som dostal 30 ks. Pacient nedopláca nič.
Pri výraznom chudnutí doporučujem test na celiakiu (mám vlastnú skúsenosť). Nebyť predvídavého lekára, doteraz neviem, čo mi je.
Čo sa týka vypadávania vlasov, po ukončení liečby sa vlasy pomerne rýchlo regenerujú. Mám dojem, že sa mi ich kvalita dokonca zlepšila. Ale pri padaní vlasov som tiež prepadol panike a užíval som REGHAAR na regeneráciu (tablety, šampón a tinktúra). Myslím, že aj to trochu pomohlo.
Želám rýchle zotavenie a trvalú virologickú odpoveď Wink

Braňo
JaZa

PříspěvekZaslal: 07.07.2010, 13:50 hod    Předmět: Re: telesna hmotnost Citovat

janka napsal:
ahoj,

Nelam si s tím hlavu, za 2-3 měsíce budeš na své původní váze. Já jsme taky zhubla asi o 10kg a do 2měsíců jsem byla na své původní váze a navíc jsem i přibrala,bohužel!! Mad A nemusela jsem v tom vůbec nic podnikat,jakmile odezněly účinky léků, skončily i vedlejší účinky (afty v puse,nechutenství, ztráta cítit chuť) a všechno bylo zas při starym Smile Vrátí se Ti chuť a budeš baštit o sto šest,uvidíš Exclamation
jurosi

PříspěvekZaslal: 08.07.2010, 12:00 hod    Předmět: ENSURE + Citovat

Janka, daj si predpisat ENSURE Plus, je to pre onkologickych pacientov, nezatazuje to zaludok, ked si das 3 balenie denne, urcite prestanes chudnut.
Chuti to ako jogurt, mozes si vybrat asi z 10-tich roznych prichuti, za 90ks platis 27centov. Inac, pred liecbou som zacal 106kg, 3 mesiace pred koncom mam 76kg, a tie si stale pomocou tohto pripravku udrzujem. Nechut k jedlu mam na vsetko, co som pred tym mohol i lopatou.
Juraj
karaska28
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28.07.2010, 05:59 hod    Předmět: Citovat

Ahoj.Jsem po léčbě 2roky.Nooo těch 48 týdnu bylo hrozných.Schodila jsem 15kg,ale pak to šlo hned na horu Sad Přeji všem hodně síly a uspěchu na vyléčení.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.