Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

léčba a vznik alopecie

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
she81
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.03.2008, 17:30 hod    Předmět: léčba a vznik alopecie Citovat

Ahoj, v září minulého roku jsem ukončila léčbu, snad úspěšně. Jediný problém, který se objevil, je vznik alopecie - jednoduše řečeno, asi dva měsíce po léčbě se mi na hlavě udělaly malé plešky, které přetrvávají doteď. Lékař mě na to upozornil už před začátkem léčby jako na možný vedlejší účinek, ale u nikoho jsem se s tím zatím nesetkala. Jsem z toho docela nešťastná, zkouším vitamíny, homeopatii, ale je to pořád stejné, tak by mě zajímalo, jestli s tím nemáte někdo zkušenosti? Díky D. Wink
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 26.03.2008, 21:20 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,
s tímhle jsem se nesetkal. Při léčbě mi trochu prořídly vlasy, ale já jich měl málo už předtím, takže se to ani moc nepoznalo. Takže zkušenost nemám
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janka

PříspěvekZaslal: 27.03.2008, 12:02 hod    Předmět: vlasy Citovat

ahoj,
niekde tu na tomto fore, som citala, ze niekto pisal o kozmetike vichy, skus to vyhladat, vraj to naozaj pomaha. obnovi sa rast vlasov a su aj silnejsie. chystam sa na to tiez, ale este trocha pockam. pa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kacka
Anonymní

PříspěvekZaslal: 03.04.2008, 21:42 hod    Předmět: vypadavani vlasu Citovat

neboj se, ted je to neprijemne a vlasyti po lecbe normalne dorostou. zadna trvala ztrata vlasu, jen docasna.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.