Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

moja liecba

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wev

PříspěvekZaslal: 18.01.2008, 20:44 hod    Předmět: moja liecba Citovat

cafte vsetci,nakazila som sa klasicky,kamaratkou ihlou.dlho dlho nic,ziadne priznaky,az mi pred 2 rokmy opuchly nohy.ja hned prelaknuta,letim lekarovy a on mi predpise histaminika(zijem v belfaste) Laughing takze v takomto opuchnutom stave som si vybehla domou na dovcu(blava) a tam vbehla na pohotovost,ze pomoc som opuchnuta Shocked zistilimi mi zvysene hepatalky.tak ked som sa vratila do belfatu,sup testy a pozitiv na hepatitidu c.vravim si no parada.rok som cakala na liecbu,nastastie dockala som sa.
zistili mi genotyp 3 tak som sa potesila ze len 24 tyz.
prvy tyz mi nebolo nic...dokonca na druhy tyzden som presla peso 15km Very Happy ,potom to zacalo byt horsie,same zimnice,teploty,a strasna unava.
nechut do jedla,schudla som za prve 2 mesiace3kg.
prve testy mi vysli negativne,tak ma to potesilo.ja osobne mam pocit ze cim dlhsie beriem liecbu,tym mi je horsie.bolesti hlavy,nespavost,nervozita az agresivita,bolesti krku,brucha,nepravidelna menstruacia,kutiky,nesustredenost,a stasna unava,spala by som aj cely den...nieco desne
v 4 mesiaci som dostala panicke ataky,predpisali mi anti depresiva,ale neako ich neberiem,snazim sa to zvladnut aj beznich.
jo...a mam starsnu chut na jedlo...stale jem posledny mesiac,vsetko nezdrave,a vela fajcim...asi tou bude tou depkou.
ale su aj krasne dni..
koncim liecbu o 4 tyz.tak dufam,ze to neako doklepem
prajem vam vsetkym hlavne vela trpezlivosti a trpezlivych partnerov Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.