Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

vliv léčby na gynekologické problémy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
anonym
Anonymní

PříspěvekZaslal: 08.11.2008, 16:56 hod    Předmět: vliv léčby na gynekologické problémy Citovat

Dobré odpoledne, svůj dotaz směřuji na přítomné dámy, pokud mají nějakou zkušennost. Jsem teprve 6 dní na léčbě, ale již od 2 dne mám svědění a pálení "tam dole". Nikdy sem netrpěla na problémy tohoto rázu a tak se ptám, je možné aby to byl vedlejší účinek léků? předem moc děkuji L.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 09.11.2008, 10:41 hod    Předmět: Citovat

No, nejsem dáma takže jsem podobné problémy neměl...
Na jedné straně léčba dokáže organismus docela dobře rozhodit, na straně druhé je to po šesti dnech poměrně brzy. Pokud to nepřejde, zašel bych za gynekologem - pro jistotu, aby se něco nezanedbalo. Může to být reakce na léky, ale může to být i něco jiného.
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.11.2008, 08:57 hod    Předmět: Citovat

To svědění je i následek léčby,ale hlavní roli v tom hraje stres,také jsem to během léčby měla,je to přemnožení kvasinek,na gynekologii mi na to daly antimykotika,což pomohlo,ale udělala se mi po těle vyrážka,protože ty léky taky snižují imunitu Evil or Very Mad
eva
Anonymní

PříspěvekZaslal: 01.12.2008, 12:28 hod    Předmět: Citovat

No ja sa napriklad liecim uz 8 mesiac a pocas celej tej doby som nemala vobec menstruaciu.Ale lekarka mi vravi,ze sa to pocas tejto liecby stava.Aj ked sa jej velmi nepaci,ze to trva uz tak dlho.No v podstate som rada,pretoze liecbu znasam naozaj velmi zle,schudla som uz 14 kil a niesom schopna ani prace takze som na marodke a neviem si predstavit,ze by sa k tomu vsetkemu pridali este menstruacne bolesti Smile Pekny den
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.