Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

První injekce

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní

PříspěvekZaslal: 13.12.2007, 21:53 hod    Předmět: První injekce Citovat

ahoj!!!před týdnem jsem měla svou první injekci a musím říct, teda napsat, že to vůbec nebylo tak zlé, jak jsem očekávala. Byla jsem dost vystresovaná, co se bude dít, co mě bude bolet atd. ale měla jsem jen trochu zimnici, ale opravdu trochu a pak mě vzbudila teplota, no a ráno jsem byla unavená, nic víc...zítra mě to čeká znovu, tak snad to nebude horší...Přeji všem hodně zdraví!!!a držím palečky!!!
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 14.12.2007, 00:55 hod    Předmět: Citovat

Taky ti držím palce.
Jen jim dej, dráčkům ošklivejm!
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janka

PříspěvekZaslal: 25.12.2007, 13:34 hod    Předmět: moj zaciatok Citovat

prvu injekciu som dostala presne 6.12., bolo mi zle, mala som teploty a dokonca som zvracala, teraz mam uz tretiu v sebe a 4-tu dostanem v piatok, zabera mi paralen a zlepsuje mi to priebeh liecby, ale cez to vsetko mam behom tyzdna aj zimnicu a velmi ma bolia klby, som podrazdena, pretoze skor som vydrzala aj 12 hodinovy trening, no teraz mam problem dlhsie stat, najviac si citim bolest krizov a kotnikov, myslim si, ze sa mi to stupnuje, ale som dost tvrdohlava a tak to zvladnem a opat mi 12 hodinovy trening nebude robit ziaden problem. vsetkym drzim palce pocas liecby. papa
stín

PříspěvekZaslal: 28.01.2008, 11:13 hod    Předmět: poprve Citovat

ahoj, tak první injekce u nás:
1) nebolí po vpichu
2) po 2 hodinách... únava
3) následuje z ničeho nic zimnice, i když tělo má normální teplotu
4) v zápětí dost nepříjemná bolest v kříži, lehce kyčle a kolena - jak po celodenním pochodu s krosnou
5) potíte se jak v sauně
6) chvilkama blbě od žaludku

No a my to vyřešili jednou tabletou paralenu, kterej to sice nezacrání, ale všechno to zmírní... takže se dá spát.

Pokud jste prodělali chřipku nebo nějakou tu fakt hnusnou virózu, tak se to k tomu dá dost přirovnat.

Držím palce
jenda

PříspěvekZaslal: 28.01.2008, 19:40 hod    Předmět: Citovat

Můžu víceméně potvrdit to co napsal stín.

jen u mě po první injekci přišla zimnice až po 8hodinách ,uprostřed noci.
Po té se opakovala týž den a 2x potom večer následuící dny.Vždy zabral paralen a pocení pod dekou..vypotil jsem litry potu a bylo mi fajn.

Mám za sebou už druhou injekci a uplně bez reakce.Byl jsem vynervovaný co to se mnou udělá,ale nic.Jen jsem více unavený,tak se snažím šetřit a více odpočívat.

Chuť k jídlu se trochu ztratila,ale zatím jím všechno a pomalých dávkách a nic mi to ze žaludkem nedělá.

A hlavně jsem byl překvapený jak ta injekce vůbec nebolí..a ani to není cítit
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.