Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

aplikace

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
reborns

PříspěvekZaslal: 17.12.2007, 21:07 hod    Předmět: aplikace Citovat

zrovna tet jsem si aplikoval interferon.a trocha mi vytekla ven.doufám,že to nevadí.od té doby co to užívám mě dokáže rozhodit každá sebemenší maličkost.je to otravné a už aby to skončilo.takže doufám že to nijak moc nevadí. Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 18.12.2007, 13:06 hod    Předmět: Citovat

Neboj, to je v pohodě. A nemá smysl se stresovat. Celá léčba je náročná na psychiku - nejen že trvá dlouho, je nepříjemná a výsledek je nejistý - ale i sám interferon často způsobuje deprese. Ale už to máš "za pár" Wink

Drž se!
Petr
reborns

PříspěvekZaslal: 21.12.2007, 14:56 hod    Předmět: Citovat

Petr napsal:
Neboj, to je v pohodě. A nemá smysl se stresovat. Celá léčba je náročná na psychiku - nejen že trvá dlouho, je nepříjemná a výsledek je nejistý - ale i sám interferon často způsobuje deprese. Ale už to máš "za pár" Wink

Drž se!
Petr
moc dík za odpověd.moc mě to povzbuzuje.
Sára
Anonymní

PříspěvekZaslal: 09.03.2008, 10:27 hod    Předmět: depky Citovat

Ahoj!taky mi už vytekl trošku ven, a hned jsem plašila(a plašim při každý injekci)...Jsem v půlce léčby(Gen.3a)Mám často depky, jestli to teda depky jsou Rolling Eyes Připadám si taková pořád nervní a podrážděná...Někdy si říkám, že se snad z toho stresu zblázním :?Ale dá se to zatim zvládnout. Hodně štěstí v léčbě!
modry35

PříspěvekZaslal: 10.03.2008, 20:23 hod    Předmět: není to žádná sranda Citovat

Myslím, že máte všichni v diskuzi pravdu, že jste nervózní a podráždění. Ano, interferon a další léky, které se při léčbě užívají mají přímý dopad na funkci štítné žlázy a tak jak známo, má přímý vliv nejen na naše podráždění a celkovou psychiku, jak i na regulaci a obranu proti závažným chorobám. mnozí lékaři to léči nějakými uklidňujícími léky, ale vlastní podporu štítné žlázy nechávají stranou. Když, tak vám předepíšou léky. Na vlastní zkušenosti vím, že jde opravdu na konci léčby o největší problém, po ukončení léčby, když se všechno dává do pořádku se cítíte klidný jak želva a nic vás nerozhází. Zkuste to vydržet a nějak se zařídit.
Nechci strašit, ale četl jsem, že v krajním případě může štítná žláza přestat vylučovat příslušné hormony a ztratí svoji funkčnost, což lékaři řeší celoživotním podáváním nějakých pilulek.
modry35
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.