Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

léčba hepatitidy C v Irsku + díky za info na webu

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 30.09.2007, 18:38 hod    Předmět: léčba hepatitidy C v Irsku + díky za info na webu Citovat

Moje sestra žije s přítelem v Irsku, jemuž minulý týden potvrdili v nemocnici hep C. Játra má dorasovaná prý jak letitý alkoholik, má problémy i se slezinou. Nejprve mu po pár dnech v nemocnici oznámili, že má rakovinu jater, pak tedy potvrdili hep C (v nemocnici byl asi 4 dny). Ale to bylo také vše!!! Je mu 23 let a oni s ním nemají v plánu žádnou léčbu, ani žádnou dietu mu nedoporučili. Upřímně, díky za naše zdravotnictví.
Chtěla jsem vyjádřit díky autorovi za tyhle webovky, páč to určitě hodně lidem pomáhá a usnadňuje jim tak život. Sestře odkaz na web posílám, doufám, že jim oběma to pomůže. Jen mám obavy, aby i ona nebyla infikovaná, má přijet na Vánoce domů. No, budu se snažit být optimistka.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.