Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Puchýře na kůži

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlasta
Anonymní

PříspěvekZaslal: 11.04.2007, 16:23 hod    Předmět: Puchýře na kůži Citovat

Před pár lety jsem musela ukončit léčbu předčasně pro alergickou kožní reakci (asi v 8.měsíci léčby). Teď v tom jedu zas (14 dní) a zase se mi začínají dělat nechutné puchýřky plné tekutiny. Hlavně na kloubech rukou a trochu i na prstech. Ropucha! Navíc mám zánět přes půl stehna od aplikace. Jasně - poradím se při kontrole s lékařem, ale máte někdo podobné nebo jiné kožní komplikace léčby? Díky!
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 14.04.2007, 00:42 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Vlasto,
kožní problémy se bohužel při léčbě vyskytují. Puchýře které popisuješ jsem neměl a neznám to ani z doslechu. Kůže bývá při léčbě hodně vysušená a náchylná k podráždění, často se vyskytuje nepříjemné svědění. Já jsem se při léčbě odnaučil používat mýdlo i jakékoli krémy, protože ty vše jen zhoršovaly, myl jsem se pouze vodou.

Zánět od aplikace si nechej prohlédnout lékařem. Můžeš zkusit aplikovat injekce do různých míst. Výborné je, když ti s tím někdo může pomoci, a píchat ti injekce do hýždě - a zase střídavě na různá místa.

Pokud jsi alergická na interferon, zkus se zeptat svého lékaře jestli by nepomohlo vyzkoušet jiný interferon. Rozdíly jsou sice minimální, ale lépe malá šance než žádná.

Držím ti palce ať to zvládneš!
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.