Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Po léčbě

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Loe
Anonymní

PříspěvekZaslal: 30.12.2017, 20:22 hod    Předmět: Po léčbě Citovat

Ahoj je tu někdo, komu bylo po léčbě ještě hůř a přidali se např. nějaké zdr. problémy, unava atd?
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 31.12.2017, 11:33 hod    Předmět: Citovat

Čím ses léčil/a?
Mně bylo bezprostředně po skončení interferonové léčby víceméně stejně, postupně se to ale zlepšovalo - řekněme během několika týdnů. Nemůžeš být jednoduše nachalený/nachlazená?

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaio

PříspěvekZaslal: 01.01.2018, 13:52 hod    Předmět: Citovat

Ahoj, já jsem skončil léčbu cca.před měsícem.Léčba byla bez interferonu,Lék se jmenoval Zepatier.Po ukončení léčby jsem se také cítil unavený,nic mě nebavilo cítil jsem se divně..Ale přešlo to .Vždy když mi bylo mizerně jsem se podíval na výsledky na HCV - Negativní ! A to mi dalo sílu Smile) asi jsem to měl psychické nevím ... Ted už jsem v pohodě ! Přejde to ! Držím palce !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.01.2018, 09:36 hod    Předmět: Citovat

Léčbu jsem skončila před měsícem, snášela jsem ji dobře, přesto se teď psychicky cítím líp. Až teď mi ale začaly padat vlasy a zhoršil se mi zrak. Nevím, jestli to může mít souvislost, možná se moc pozoruju. Zeptám se doktora za týden, ale je to nepříjemný.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.01.2018, 16:52 hod    Předmět: Citovat

snad ti bude lépe , možná to máš fakt je psychické.Taky mi nebylo moc dobře ale já to měl spíš psychické ted už je to super , tak at je ti lépe !!! Uvidíš co Mudr.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.