Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Lečba, pokus 3.

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Iryn Ka
Anonymní

PříspěvekZaslal: 22.11.2017, 13:18 hod    Předmět: Lečba, pokus 3. Citovat

Velmi zdravím všechny uživatele a správce těchto stránek. Jíž dlouho jsem se neozvala. Naposledy před třemi lety ( absolvovala jsem druhou v pořadí léčbu ) , kde mi po cca 6 týdnech byla sdělena ( pro mne ) zdrcující zpráva, že i trojkombinace u mého genotypu 1b nezabírá, a víry se spíše začali množit a o to více, než kdy před tím ), že léčba trojkombinací ( u mne to byla druhá léčba v pořadí, první - dvojkombinace, druhá léčba trojkombinace ). Po vyšetření elastografem, mi bylo sděleno, že játra mám ve velice dobrém stavu mne do léčení nevezmou, aspoň teda tento rok. Není to průchozí prý.
O to více jsem byla překvapena, když mi 16.11.2017zazvonil telefon, a můj pan doktor mi sdělil, že FN Ostrava uvolnila peníze, a že pro mne má dobrou zprávu. Začneme léčbu třetí. 21.11.2017, tj. včera jsem dostala léky, a hned s tím začala.
Havroni - 0-1-0 a Copegus 3-0-3.
Po užití první tablety Havroní jsem měla naprosto stejné fyzické pocity. Cítila jsem se jako bych byla něčí "sjetá". Nebyla jsem však unavená, nebo ospala, měla jsem spíše neurčitou mlhu před očima, sem tam se mi lehce zatočilo v hlavě, ale sem tam lehké píchnutí v různých částech těla, svalech, kloubech , kostech. Pocit lehkého pnutí v žaludku. Těžké ruce, nemohla jsem ani nákupní tašku zanést z auta domu.
A hned se mi vybavili pocity u dvou a troj kombinaci, akorát bez horečky, která to vše velmi umocňovali.

Přiznám se, že fyzických potíží se nějak moc nebojím, dá se to vydržet, ale velmi se obávám psychických problému. Nebyla jsem agresivní, spíše depresivní, dost mi to lezlo na mozek. A bylo to strašné.
Tak doufám, že tahle léčba zabere, a bez vedlejších účinku.
Protože ta první ve srovnání s druhou byla procházka růžovým sadem, druhá mne za těch 6 týdnu dost zničila.
Ale jinak se na to příliš neupínám. Pokud dopadne, budu moc rada a vděčná a budu vyléčena. Pokud ne, tak budu žít a dělat vše tak, aby to co jednou přijít má se oddálilo co nejvíce.

Přejí hodně zdaru všem, kdo stejně jako já začínají, ale i všem kdo se ještě lečí, nebo se již vyléčil. Nedáme se jí.
Držte se kamarádi.
Postupně budu přidávat své pocity a zkušeností.
27.11.2017 první odběr od zahájení léčby. Určitě dám vědět.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 22.11.2017, 17:52 hod    Předmět: Citovat

Ahoj, držíme place!
vedlejší příznaky léčby se možná časem srovnají, nedej se.
A hlavně ať Ti to zabere
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.