Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Ukončení léčby a stále tlaky v játrech

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leonka

PříspěvekZaslal: 11.11.2016, 21:30 hod    Předmět: Ukončení léčby a stále tlaky v játrech Citovat

Ahoj, jsem 3 měsíce po ukončení léčby dvojkombinací, nyní jsem byla na infekčním a myslelala jsem, že mi bude odebrána krev na viry, ale lekařka řekla, že až za další 3 měsíce, mám stále tlaky v játrech a na omak bolestivé, stále se cítím dost unavená, bylo mi dobře, akorát tak ty dva měsíce po ukončení a ted to začíná znova, únava, deprese a tlaky, máte někdo takové stejné problemy, myslím, že se mi to vrátilo a budu muset absolvovat další a ted už trojkombinaci, nebo je to normální stav.
Děkuji za odpověd Leonka
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 00:08 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,
jestli byla léčba úspěšná se dá poznat jen podle testů - zkus se příště doktorky zeptat, ať ti ty testy udělá. Takhle se jenom zbytečně stresuješ. Já jsem na sobě nikdy nepoznal, jestli byla léčba úspěšná nebo ne. Bylo mi špatně po interferonu, ale tlak nebo bolesti na játrech jsem neměl.

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 08:55 hod    Předmět: Citovat

Dekuji za odpověd,ona řekla, že po třech měsících je to brzo a že mi to udělá až po půl roce, přitom, když jsem končila léčbu, tak mi řekla, že odběry se dělají po třech měsících, tak nevím, hned mi vysvětlovala léčbu trojkombinace, takže mi připadá, že mě na to připravovala.
Leonka
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 09:25 hod    Předmět: Citovat

Nu, kdyby si myslela, že se léčba nepovedla, tak by naopak mohla udělat odběr hned (protože by si myslela, že se v krvi už něco najde).

Spíš si myslím, že paní doktorka šetří - test je docela drahý (cca 2000,- Kč) a je pravda, že rozhodující hodnota je až po šesti měsících. Ale už po třech měsících je výsledek na 90 % spolehlivý a pro pacienta je to určité uklidnění, když není půl roku v nejistotě.

Držím palce, ať to vyjde!
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 13:32 hod    Předmět: Citovat

Děkuji, takže musím vydržet, nakoupila jsem si Aloe a všelijaké vitamíny na játra, tak snad to vyjde.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.