Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

dotaz k ukončení léčby

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 10.06.2016, 11:01 hod    Předmět: dotaz k ukončení léčby Citovat

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, už se mi blíží konec 24 týdenní léčby a včera mi doktorka řekla, že až si píchnu poslední injekci, tak že už nemám pak týden pokračovat s ribavirinem, že už je konec léčby. To mi bude týden v těle působit samotný interferon. Taky jste ukončili léčbu injekcí? Ale jinak jsem měla velkou radost, že mi to skončí o týden dřív, než jsem myslela.
marky

PříspěvekZaslal: 12.06.2016, 15:50 hod    Předmět: pro Simcu Citovat

Ahoj Simco, ja koncim pristi tyden 17.6. a mam to stejne, vecer si pichnu posledni pegintron a vezmu i posledni Ribavirin. V podstane interferon se narozdil od Ribavirinu muze pouzivat i v monoterapii. Pani doktorky urcite vedi, co delaji. Gratuluji k ukonceni a hodne stesti na kontrolu, ja jdu na konec zari pro potvrzeni vysledku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 13.06.2016, 10:11 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Marky, já končím 30.6., konečně, myslela jsem na tebe. Jsem ráda, že jsme to zvládly, teď jen doufat, že to dopadne dobře. Hodně štěstí
marky

PříspěvekZaslal: 15.06.2016, 21:53 hod    Předmět: Citovat

Simi, kdyz jsme to dotahly do konce, urcite to bude s vybornym vysledkem!! Casto si na Tebe vzpomenu, jak to zvladas. Ted budeme mit fajn leto bez interferonu a v zari/rijnu si pogratulujeme k SVR, souhlasis? Smile
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 16.06.2016, 07:08 hod    Předmět: Citovat

Ok, kéž by, určitě se ozvu. Krásné léto a rychlou rekonvalescenci ti přeju,opatruj se Smile
marky

PříspěvekZaslal: 16.06.2016, 20:26 hod    Předmět: Citovat

Simi, ty se take opatruj a ozvy se, jak se Ti dari. Nechces se tu zaregistrovat, ze bychom si mohly obcas napsat?
Lsan

PříspěvekZaslal: 18.06.2016, 22:27 hod    Předmět: Citovat

Ribavirin je odvozen z organismu na delší dobu.

Důležité!
citace:
Pacienti i pacientky musí při pohlavních aktivitách dodržovat zvláštní opatření, může-li dojít k otěhotnění:

Dívka nebo žena v plodném věku: Musíte mít negativní těhotenský test před léčbou ribavirinem, a každý měsíc během léčby a po dobu 4 měsíců po jejím ukončení. O tom je třeba se poradit s lékařem.
Muži: Nepraktikujte pohlavní styk s těhotnou ženou bez kondomu. Tím se sníží možnost, že by ribavirin zůstal v těle ženy. Není-li Vaše partnerka v současnosti těhotná, je však v plodném věku, musí projít těhotenským testem každý měsíc během léčby a po dobu 7 měsíců po jejím ukončení. Vy i Vaše partnerka musíte oba používat během užívání přípravku Ribavirin BioPartners a po dobu 7 měsíců po ukončení léčby účinnou antikoncepci. O tom je třeba se poradit s lékařem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.