Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Copegus a Pegasys

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yyy
Anonymní

PříspěvekZaslal: 20.08.2015, 20:05 hod    Předmět: Copegus a Pegasys Citovat

Ahoj.Po víc jak půl roce se léčím co to svinstvo vím.První injekce po 5 hodinách najela,teplota 38.5C a dva dny stály za prd.K tomu beru 3tab. ráno a večer.Dělám dost náročnou práci u zvířat a musím říct,že jsem se asi bála víc než jsem měla.Dá se to,běžte do toho Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: 22.08.2015, 09:07 hod    Předmět: Citovat

Ahoj.Včerejší injekce v devět večer a do rána sem spala jak dudek.Nic se nedělo.I chut na jídlo je.Takže asi patřím do pár procent populace těch štastnějších.Hezkej den všem
Anonymní

PříspěvekZaslal: 31.10.2015, 20:04 hod    Předmět: Citovat

Ahoj, beru stejné léky jako ty a jsem zatím také v pohodě, začátek byla také zvýšená teplota, ale po 3 injekci už nic, někdy mne pobolívá hlava a jsem unavená, ale to jsem byla i před léčbou, takže je možné, že to s léčbou vůbec nesouvisí, teď jsem na léčbě 8 týdnů a jak je nyní tobě si pořád v pohodě, nebo se to zhoršilo?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.