Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Liverax

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Radislav

PříspěvekZaslal: 15.06.2015, 14:40 hod    Předmět: Liverax Citovat

Ahoj všem, myslíte si, že má smysl používat preparát Liverax? Základní složkou Liveraxu je Ostropestřec mariánský (nejsilnější dostupný extrakt - obsahuje 80% silymarinu). Astragalus, Cholin, Kurkuma a kyselina alfa-lipoová.
Přeci jenom jde o kapsle a vzhledem k nemocným játrům by to nemuselo dopadnout dobře.
Díky za názory, popřípadě zkušenosti...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 17.06.2015, 09:19 hod    Předmět: Citovat

To, že jde o kapsle, bych neviděl jako problém. Mělo by to naopak zaručit přesnější dávkování. Otázka jsou ty další přidané látky. Ale vzhledem k tomu, že je to doplněk určený pro játra, tak by nemusely vadit.
Asi bych to vyzkoušel a sledoval, co to dělá.

Petr
Baruš
Anonymní

PříspěvekZaslal: 17.06.2015, 12:17 hod    Předmět: Re: Liverax Citovat

Ahoj , já si myslím , že nejlepší jsou čistá semena Ostropestřcesce.Já si kupuji od Waldemara Grešíka v eshopu a denně kávovou lžičku rozkoušu.chce to mít dobré stoličky :)ale jen tak se uvolní olej ze semen a dostaneš to do těla bez zbytečné chemie.Taky si tam kupuji Kurkumu a tu si sypu na jednohubky.
Radislav

PříspěvekZaslal: 22.06.2015, 20:44 hod    Předmět: Citovat

OK, tak sem si objednal na zkoušku nejmenší balení na 2 měsíce. Ještě by mě zajímalo, když budu brát tyhle kapsle, je nutné ještě pít čaje ostropestřec? nebo je to spíš jen zbytečné nošení dříví do lesa ?
A ještě 1 dotaz: mohu se nechat očkovat proti hepatitidě A a B, když mám hepatitidu C? Praktická o tom samozřejmě neví, ale to už sme řešili v minulosti. Aby se mi po tom očkování nějak nepřitížilo. Co myslíte? Samozřejmě bych zvolil ten Twinrix, 3x injekce a je vystaráno. vyjde to i finančně lépe, než chodit na to očkování zvlášť.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 23.06.2015, 12:20 hod    Předmět: Citovat

Pití čaje by nemělo uškodit, ale myslím, že pilulky by měly mít vyšší obsah, takže čaj je zbytečný.

Očkování proti A a B se při hepatitidě C dokonce doporučuje. Konzultoval bych to ale s hepatologem, aby se to netlouklo s léčbou, a také je dobré nechat si předem změřit protilátky (někdo je může mít a pak je očkování zbytečné).

Petr
Radislav

PříspěvekZaslal: 26.06.2015, 11:53 hod    Předmět: Citovat

OK určitě to očkování proberu s lékařem a necham si změřit protilátky. Jinak dneska mám už 3 kapsli Liveraxu za sebou a sem jak znovu zrozený. Dostatek energie, minimální dopady léčby atd. Prostě to za ty peníze stálo..už večer po první kapsli se mi zmenšily játra, zplaskla nafouklá mízní uzlina v podpaží a přestaly mi i bolet oči. I když jak se později ukázalo tak chemie je chemie a vždy s sebou ponese vedlejší nežádoucí účinky Rolling Eyes

Naposledy upravil Radislav dne 29.06.2015, 22:00 hod, celkově upraveno 1 krát.
Radislav

PříspěvekZaslal: 29.06.2015, 21:56 hod    Předmět: Re: Liverax Citovat

Baruš napsal:
Ahoj , já si myslím , že nejlepší jsou čistá semena Ostropestřcesce.Já si kupuji od Waldemara Grešíka v eshopu a denně kávovou lžičku rozkoušu.chce to mít dobré stoličky :)ale jen tak se uvolní olej ze semen a dostaneš to do těla bez zbytečné chemie.Taky si tam kupuji Kurkumu a tu si sypu na jednohubky.

Tak jsem začal ze semínky. Měl jsem problémy po 3 dnech s kapslemi. Ono jak to neni přírodní, tak mi to prostě nesvědčí. A i dřív, když sem si koupil kapsle Smoklin, tak to samý . Takže sem hodil do koše celej liverax a už nechci chemii ani vidět.
Přesně jak píšeš, semínka jsou bez zbytečné chemie a zkrátka pohoda
Baruš
Anonymní

PříspěvekZaslal: 13.07.2015, 09:53 hod    Předmět: Re: Liverax Citovat

Ahoj , no mě právě vadí veškerá chemie . Tablety jsou sice pohodlnější , ale k čemu , když je nám z toho špatně . Semínka a mletá kurkuma jsou vlastně i levnější .
Radislav

PříspěvekZaslal: 02.08.2015, 13:31 hod    Předmět: Citovat

Přesně tak, jsou zdravější, levnější a účinnější, bez vedlejších účinků. Tak proč toho nevyužít. Jo skoro vše se dá v dnešní době nahradit práškem, ale proč to tak dělat, když je to v podstatě zbytečný. No mě se udělalo nevídaně zle po pár těch kapslích, motala se mi hlava, měl sem zácpu a kdoví co ještě. Zlatý semínka
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.