Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Sofosbuvir+Daclatasvir
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cara8889
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25.12.2015, 14:19 hod    Předmět: interferon ribavirin sovaldi Citovat

Ziju v anglii a před rokem mi zjistili zvýšené jaterní výsledky. Test na hepatitidu C pozitivní 4.4milionu /ml ...Před 3 týdny jsem začal léčbu interferon +ribavirin+SOVALDI.Jsem rád že pojišťovny tady nabízejí ihned léčbu bez ohledu na cenu léků ,jak slyším co se děje v ČR tak je mi z toho zle.Po 3 týdnech se cítím o hodne lépe, už nejsem tak unavený, otupely..Včera jsem byl na 3 injekci interferon a odběru krve.Pristi návštěvu budu znát první výsledky ..Věřím že to bude ok.Jinak nějaké vedlejší účinky léčby zatím minimální. Hned po první injekci interferon,rychlá 1 denní horečka a tresavka 38.9°C..Druhý den ráno v pohodě 36.8°C.Po dalších infekcích už se to neopakovalo. Po ribavirinu jsem pravidelně utlumeny,nic hrozného. Asi jsou ty leky dost silné. .beru ráno 600 mg a večer taky.Pristi týden napíšu jak dopadly vysledky
Radislav

PříspěvekZaslal: 06.01.2016, 21:43 hod    Předmět: Citovat

Tak trojkombinaci dostaneš i v česku ty angličane Very Happy Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cara8889
Anonymní

PříspěvekZaslal: 13.01.2016, 23:15 hod    Předmět: Citovat

Vážně? Tak proč si lidi stěžují, že jim pojišťovna v cr nechce proplacet dražší léčbu a jako první varianta je pacientům nabízena levnější léčba?Tady na rozdíl od cr se pojišťovny neskubou a nabízejí pacientům vždy jako první možnost tu nejúčinnější léčbu bez ohledu na cenu.Tohle mám podložené více lidmi,na kterých pojišťovny v cr chtěli šetřit penízky. .
cara8889
Anonymní

PříspěvekZaslal: 13.01.2016, 23:17 hod    Předmět: Citovat

A jinak po 4 týdnech odběr krve a super výsledky. .Teď si nejsem jistý jestli ALT nebo ALS? ?Před léčbou jsem byl na hodnotě 275mg a po 4 týdnech 75mg!!!vypadá to dobre
Bohdan
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.09.2016, 14:46 hod    Předmět: Bezinterferonová léčba HCV Citovat

Zdravím všechny.
Setkal jsem se se stejným problémem jako všechny, před 10 lety objevil jsem že mam HCV, po roku léčby intraferonem nic se nezměnilo a na testech byl jsem opět pozitivní.
Po nějakým času doktorka mi řekla že jsem na hranici s cirózou a poslední šanci bylo začít léčbu novýma léky jako jsou sovaldi a nebo harvoni, možnost zakoupit tyto léky jsem Žádnou neměl tak že jsem začal hledat , nakonec se podařilo najít náhradní léky kterýma jsem začal opětovné léčeni a to v trojkombinace jak výše uvedl Thom.
Kdyby někdo něco potřeboval pište na tel ********* cena 1 baleni je o 50% levnější a to 200tis.

-----
Omlouvám se za cenzuru, ale nechci podporovat obchodování s podezřele levnými léky. Pacienti, jejichž zdravotní stav to skutečně vyžaduje, mají bezinterferonovou léčbu hrazenou zdravotní pojišťovnou a doufejme, že brzy to bude i lék první volby.

Petr
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.