Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Trojkombinační léčba
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 30.08.2015, 13:58 hod    Předmět: Citovat

Petře, dlouho ses neozval, téměř dva měsíce. dělám si starost a často na tebe myslím, jestli ještě pokračuješ v léčbě a jak vypadá tvůj současný zdravotní stav. Pokud jsi léčbu ustál, tak hluboce smekám. Mi se daří podstatně lépe, mám sice problémy, ale nedá se to srovnat s předchozím obdobím, ani náhodou. Ještě budu pokračovat v rekonvalescenci, na odběry jdu až v září a na kontrolu asi v říjnu, pak se uvidí.... Budu moc ráda, když se příležitostně ozveš a napíšeš o sobě alespoň pár řádků. Přeji, aby ses cítil co nejlépe a překonal všechny nesnáze, zdraví M.
Psustr

PříspěvekZaslal: 31.08.2015, 08:19 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Ahoj Marie,ozývám se po delší odmlce čekal jsem totiž jestli to vůbec dotáhnu do konce.Poslední victrelis a rebetol jsem si vzal v patek 28.8.na pokraji fyzických,psychických a duševních sil.blahově jsem si myslel,že mi bude jako dřív jenže opak je pravdou.hned v sobotu jsem dostal do nohou zánět žil vysoké horečky a myslel jsem ze to nepřežiju,takže teď čekám na interně na výsledky,prostě jako kdyby to teď tělu chybělo.upřimně řečeno někdo to možná snáší bez následků ale pro mě byla léčba cestou peklem a očistec .a jestli si někdo myslí že je zbabělec kdyz to vzdá nebo do toho vůbec nejde tak není.mimo jiné v úterý jsem byl na krvi v Praze ve Stresovicich tak jsem zvědav protože na kontrolu jdu až 2.11.takže si tam pro výsledky budu muset dojet.za chvíli jdu do ordinace takze Ti jeste odpoledne napíšu ahoj Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psustr

PříspěvekZaslal: 08.09.2015, 10:19 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Ahoj Marie,opět píši,tentokrat už je situace lepší,pouze třes rukou a vysoké jaterní testy(hlavně ggt 9,Coolzůstávaji .konecne se můžu najíst a to minulé byla růže(urisipel)která se mi udělala den po skončení působení interferonu ale uz to po penicilinu ustupuje.snad už bude jenom líp .t Tobě Marie přeji,abys další léčbu vydržela a prosím,ozvi se mi.preji všem hodně stesti
Marie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 17.09.2015, 12:56 hod    Předmět: Citovat

Petře, tak to sis opravdu prošel peklem, růže je prý velice těžká a bolestivá záležitost. Oslabený organismus po léčbě, hlavně zdecimovaný imunitní systém, řadu věcí prostě nezvládá. Snad už bude lépe, když jsi zareagoval na antibiotika (to je dobrá zpráva) měl by ses výrazně zlepšit. Plně souhlasím s tvým názorem ohledně léčby, byl to očistec - u tebe doufám alespoň se šťastným koncem, ale já si užívám problémů i nadále. Dneska jsem byla na odběry, co bude dál se dozvím až začátkem října, ale nejsem přesvědčena, že bych zvládla ještě další pokus. Ačkoli jsem nikdy neměla pohybové problémy a vždycky byla rychlá a aktivní, tak mě teď bolí doslova celý člověk včetně všech kloubů a svalů - a ne málo, někdy je to k uzoufání. Nejhorší jsou noci, nechci skučet, ale je to náročné, k tomu přetrvávající únava, zažívací potíže a psychika jde do háje.. Chci si však ponechat kousíček naděje na lepší zítřky a tobě přeji, abys našel konečně úlevu a klid na těle i na duši. Máš můj obdiv, že jsi vytrval až do cílové rovinky, zotavuj se a až budeš vědět výsledky odběrů, napiš. Zdraví Marie
natahc

PříspěvekZaslal: 30.09.2015, 13:21 hod    Předmět: dotaz kk Mari Citovat

Dobry den, Marie,
Precetla jsem celou vasi historii a lituji, ze to nedopadlo dobre. verim, ze se uzdravite ted jsou i nove leky k dispozici.

Mam na vas dozaz: pred lecbou a po lecbe mela jste zdrava jatra? Byla jste na elastografii? Nemate fibrozu a pokud ano, ktery je to stupen?
Koncem rijna bych mela podstoupit lecbu, mam tuto pptvoru asi 20 let.
Moc dekuji vsem, kdo odpovi...
Naty

Naposledy upravil natahc dne 07.11.2015, 20:59 hod, celkově upraveno 1 krát.
Psustr

PříspěvekZaslal: 06.10.2015, 07:26 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Dobrý den,Naty,já měl před léčbou první stupeň cirhozy,podle lékaře se ale játra po léčbě vrátí o dva stupně zpět .asi na tom něco bude,protože měsíc po léčbě mi klesají jaterní testy.Přeji Vám hodně štěstí a pevnou vůli.Mějte se Petr Š.;
natahc

PříspěvekZaslal: 06.10.2015, 20:21 hod    Předmět: Citovat

Dobry vecer, Petre,
Moc dekuji za odpoved.
Vas pribeh byl drasticky, co se tyce vedlejsich ucinku. Mam zacit lecbu koncem rijna, cekam na schvaleni mesic... a mam strach z vedlejsich ucinku. Muzete prosim napsat jak vam dopadl geneticky test il28? Jak dlouho, pokud vubec vite jste tu potvoru mel?
Co presne rikal Urbanek na jatra? Kam se stahnou? Chiroza zmizi?
Jak jste na tom ted?
Jak se chodi na kontroly v prubehu lecby a po ni?
Prave zkusenost ostatnich pomoha pochopit, co mne ceka a vubec....
Moc dekuji.
Naty

Naposledy upravil natahc dne 07.11.2015, 21:01 hod, celkově upraveno 1 krát.
Psustr

PříspěvekZaslal: 07.10.2015, 10:46 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Dobry den,Naty,velice rád se s Vámi podělím o zkušenosti které mám,doufám že Vám pomohou.chtěl bych Vám nabídnout své tel.číslo,protože mi dělá potíže dlouhé psaní a informací je hodně.pokud nebudete chtít nevadí,pokusím se to nějak sesmolit.beru to tak,že máme těžkou nemoc v pokročilém stádiu a musíme si pomáhat.Stačí poslat sms a ozvu se.můj tel.602 107 896.Mějte se Petr Š.
Peter a maria
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.10.2015, 15:52 hod    Předmět: Citovat

Zdravim chcela som sa vas len opytat ci ste aj na pn-ke alebo zvladate chodit aj do prace,nakolko stale cakam na schvalenie od poistovne a neviem co ma caka po injekciach a tabletkach
Psustr

PříspěvekZaslal: 07.10.2015, 16:07 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Dobry den,neschopenku jsem měl ale moje marodni činila 2000korun,takze jsem se snažil pomáhat synům se kterými mam firmu.ale nebýt jich,nepřežil bych,můj výkon byl deset procent.preki vám pevnou vůli,mnoho sil a štěstí PetrŠ
Psustr

PříspěvekZaslal: 09.10.2015, 15:20 hod    Předmět: Trojkombinaci lecba Citovat

Dobrý den,Naty,tak chtela jste vědet genetiku,ja mám c/c takze vysokou pravděpodobnost,že se vyléčím.měl jsem v sobě nákazu zhruba30-35let a virus mě začal totálně likvidovat asi před pěti lety.pokud jde o játra nevim jestli zůstanou zvetsena(občas je nepříjemně cítím pořád),ale částečně se zregenerují.určitě léčbu zvládnete ono ostatně ani nic jiného nezbývá.léčbu jsem zahájil peg.+rebetol.po čtyřech týdnech byla kontrola a dostal jsem ještě victrelis.ten mi sice nedělal dobře ale za další 4tydny jsem byl bez viru .po dvanáctém týdnu taky bez viru a doktor rozhodl dotáhnout to do konce.Pak jsem byl ještě dvakrát jenom na kontrole s biochemií a závěrečný test byl dva dny před dokončením.vysledky nevím ale ted jsem byl na krvi v úterý a vše se ale dozvím 2.11.Určitě to zvládnete,největší motiv jsou děti,já sám mám teďdvouletá dvojčátka.držim palce a klidně Vám zodpovím další otázky.Mějte se!PetrŠ.
natahc

PříspěvekZaslal: 10.10.2015, 21:40 hod    Předmět: Citovat

Zdravim Petre!
Dekuji moc!!!
Napsala jsem odpoved ale jelikoz jsem se neprihlasila... neslo to odeslat a ulozit (((
Takze znova ale strucne:
Napiste prosim na muj email: nataHC@seznam.cz
Vse vysvetlim a brzo se ozvu i telefonicky
Take nejsem spisovatel Smile
N
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.10.2015, 17:59 hod    Předmět: Citovat

Dobrý den, tak jsem se dnes na vyšetření fibroscanem dozvěděla, že mám cirhózu, vyšlo mi číslo 16,6 kPa. Jsem zoufalá. A to jsem myslela, že mi nic není.
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.10.2015, 20:43 hod    Předmět: Citovat

Chtěla jsem se zeptat, jak vysoká je úspěšnost léčby hep.C, když už mám cirhózu. Mám ji 22 let a je mi 40let. Nevím, jak to zvládnu hlavně psychicky. Mám strach, že ztratím práci,z částečného důchodu nevyžiju. Jak dlouho se žije s cirhozou? Přeji všem hodně sil a štěstí
natahc

PříspěvekZaslal: 21.10.2015, 21:25 hod    Předmět: Citovat

Zdravim Simco,
Prostudovala jsem vsechno mozne ohledne jater, fibrozy a chirozy. Nejsem sice doktor a urcite se nechte poratid hepatologem ale prece jenom nejake informace:
Musite zacit s lecbou co nejdriv, zastavi se vam dalsi niceni jater. Pokud lecba bude uspesna, jatra se dokazou do urcite miry stahnout. Pokud lecba nebude uspesna, jatra i tak budou mit pauzu a zastavjise jejich dalsi niceni.

Jste na zacatku chirozy a tudiz mate velke sance! Ted nez udelate potrebna vysetreni drz te dietu: nic smazeneho, ostreho, slaneho, tucneho a nadymaveho. Radej jist min ale vice krat. Tvaroh, kefirove mleko delaji jatram dobre.

Do lecby urcite jit! Take mam strach, co to bude obnaset.

Ted musite co nejdrive jit za doktorem a prozebrat to vse do podrobna! Nezoufejte, lecbu zvladnete!

Naty
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.