Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Trojkombinační léčba
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Psustr

PříspěvekZaslal: 17.04.2015, 18:16 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Ahoj Marie,dekuji Ti za krásnou odpověď,hrozně mě potěšila.O přehodnocení života máš pravdu a moc si vážím lidí,které mam okolo sebe,pomáhají mi a snášejí mé nepříjemné nálady.i ty jsi určitě vzácný člověk,když dokážeš byť sama na dně ostatní povzbudit a ja Ti ze srdce přeji aby se našel pro Tebe lék a uzdravila se.já jsem si právě dal osmnáctou injekci a az půjdu z kontroly určitě napisi.jo a ještě jedna věc-chci poděkovat provozovatelům tohoto serveru za nezištnou pomoc nemocným,dnes se to málo vidí.Ješte jednou dekuji Marie a drž se,Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milka

PříspěvekZaslal: 18.04.2015, 15:59 hod    Předmět: hepatitida c Citovat

Dobrý deň !
Tak včera som sa dozvedela, že 30.4.2015 zahájim 3kombinačnú liečbu.Dúfam a pevne verím, že sa to už konečne podarí.Len neviem , či to zvládnu biele a červené krvinky.Lebo po 2 kombinačnej sa tá potvora opäť ozvala.
Psustr

PříspěvekZaslal: 25.04.2015, 13:17 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Dobry den,Milko,přeji Vám hodně úspěchů a sil,ozvěte se,jak se Vám daří.Držte se,Petr
Psustr

PříspěvekZaslal: 30.04.2015, 07:07 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Ahoj Marie,slíbil jsem,ze se ozvu po kontrole.Myslim,ze vidím světlo na konci tunelu ve dvacátém týdnu jsem stále negativní a docent Urbanek mi potvrdil ze jsem kandidát na ukončení léčby ve 36.tydnu,kdybych již nemel cirhozu,bylo by to ve 28.tydnu.trapi me pouze výsledky biochemie,např.leu2,52ery2,63 hemoglobin93alt2,96 ast2,82ggt7,67kyselina mocova632.zhubl jsem již 10kg,bolesti kloubu,horečka,únava a nechuť k jídlu jsou na denním pořádku,takze mi byla snížena dávka ribavirinu o jednu ta letu.ale vše ostatní je motivující a povzbuzující takze škrtám kalendář a vim ze konec se blíží.budu rad kdyz se mi ozves a přeji Tobe i ostatním hodně sil.Petr
Marie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 01.05.2015, 14:50 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Petře, díky za skvělou zprávu, měla jsem obrovskou radost, že viremii máš stále negativní a tvá léčba se vyvíjí velice slibně. Zasloužíš si to, celé měsíce jsi statečně bojoval a teď se blížíš k vytouženému cíli. V tomhle stavu se sice každý den jeví nekonečně dlouhý, ale vydrž ještě těch pár měsíců. Zmobilizuj zbytek sil a zdolej i vrchol hory, pod kterým se nacházíš. Potýkala jsem se se stejnými příznaky jako ty, často jsem se cítila fyzicky i psychicky na dně, zlobila jsem se sama na sebe, že jsem tak neschopná. Naštěstí mě podržela rodina. Kdybych dosáhla negativity viru, byla bych šťastná a pokračovala přes všechna příkoří a trápení dál. Nyní se snažím pomaloučku regenerovat, ale přiznám se, jde to ztuha - leuko 2,0; erytrocyty 2,8; trombocyty 93; hemoglobin 96; jaterní enzymy zatím v normě. Domnívala jsem se, že se vzpamatuji rychleji,ale únava a bolesti hlavy a celého těla přetrvávají, chce to více času. Další kontrolní virémii mám až koncem června, obávám se, že zmutované viry se namnoží geometrickou řadou... Když ti bude mizerně, tak si řekni, jsem negativní a budu brzy úplně zdravý, vydržím to!! Hodně sil do závěrečného sprintu přeje Marie
milka

PříspěvekZaslal: 01.05.2015, 16:50 hod    Předmět: Citovat

hepatitda
Dobrý deň- blahoželám k takému výsledku len vydžať hoci niekedy je to nemožné.Držím palce.
milka

PříspěvekZaslal: 01.05.2015, 16:53 hod    Předmět: Citovat

Pani Maria ja som ukončila 8.1.2015 2 kombinačnú s hodnotou 140000 a 5.3. sa naozaj namnožili geometrickým radom opať na začiatok liečby na 6 milionov, myslela som , že to neprežijem. Od včera som na 3 kombinačnej liečbe - brutalita.
milka

PříspěvekZaslal: 01.05.2015, 16:55 hod    Předmět: Citovat

Pán Peter na tie znížené leukocity a eytroc. piridoxín 3 krát denne po 1 tablete
Psustr

PříspěvekZaslal: 09.05.2015, 13:07 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Ahoj Marie,dekuji za odpoved a omlouvám se,ze jsem se neozval.bylo mi tak mizerne ze bych nejraději zalezl do díry jak zvíře.ale opět utekl další týden a ja jsem blíže vítězství .chtel jsem Ti říct,ze v čekárně jsem se seznámil s paní které bylo šedesát a měla za sebou dve neuspesné léčby dvojkombinaci a stejně jako ty se nakazila pri porodu transfuzi.po tom všem dekuji doktorovi ze to risknul a rovnou mi nasadil trojkombinaci,protože mi připadá ze pak je lecba obtížnější a nechápu proc uz ji dnes nedávají všem.kecy pojišťovny o šetření jsou jenom posouvání lidského trápení kvuli papirovym výsledkům .ta paní prý dostane lék "Olysio který je absolutní špička.preji ti ať ti vyjde něco podobného a zvítěziš.budu rad kdyz se mi ozves jak se mas a jestli pocitujes návrat toho hajzla.mej se,petr
Psustr

PříspěvekZaslal: 09.05.2015, 13:11 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Dobry den Milko dekuji za tip,zkouším to,uvidíme.napiste jak se mate a jak snáší ze léčbu .preji hodně sil petr
Marie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 24.05.2015, 17:56 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Petře, často na Tebe myslím, protože si dovedu představit pocity a stavy s jakými se musíš denodenně potýkat. Byla jsem při ukončení léčby docela na dně. A když jsem zjistila, že to byla marná snaha, také bych se nejraději neviděla a zalezla takříkajíc "pod zem". Nechtělo se mi s nikým mluvit a uzavřela jsem se dočasně do svého mikrosvěta, což nebylo správné řešení, ale člověk musí v určitých krizových situacích projít všemi fázemi, aby se dokázal smířit se skutečností a přijmout ji.
Mylně jsem se domnívala, že skončení léčby mi okamžitě přinese výraznou úlevu, ale není to tak jednoduché. Nadále rychle trpím zvýšenou únavností, nedaří se mi přibrat na váze ( i když se konečně mohu najíst a dokonce vím co konzumuji-hořká pachuť zmizela), padají mi vlasy, přetrvává mírné svědění pokožky, bolesti hlavy atd. S obdobím léčby se to však srovnat nedá, cítím se podstatně lépe, mám více energie, zmizela dušnost a kašel, zmizely teploty, citlivost sliznic v ústech, v noci spím a v současné době už mne zase začíná zajímat okolní svět. Nevím však co dělá virus- můj úhlavní nepřítel. Dá se předpokládat, že připravuje tvrdou odvetu a úspěšně se množí, což může být hlavní příčina přetrvávajících problémů. Na odběry jdu až koncem června, až budu něco vědět, ozvu se. Fandím Ti Petře, drž se a nedej viru šanci, ty musíš vyhrát! Jinak podpůrně jsem užívala Pyridoxin (3x1) tj. vitamín B6, příp. Riboflavin (vit. B2) a Acidum folicum (3x1). Až budeš mít náladu, napiš jak se cítíš. Zdravím Tebe i všechny, kteří se s HCV pustili do boje, M.
Psustr

PříspěvekZaslal: 30.05.2015, 10:12 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba Citovat

Ahoj Marie,píši po zahájení 24.týdnu léčby .Posiluje mě že se snad blíží konec,přestože účinky léčby přetrvávají a naopak se přidaly další konkrétně nezvladatelny třes rukou pri jakékoliv stresové situaci a vrcholem bylo kdyz mi nějaká zbabelá svine otrávila fridexem jezevčíka který byl jako člen rodiny,což mě uvrhlo do hluboké deprese mimo to se starám o těžce nemocného tátu a každy postup nemoci mi způsobuje smutek zesíleny léčbou.ale nebudu bedovat každy ma něco důležité je ze virus ve mě je snad mrtev a to za to stojí.Krev jsem trochu vylepšil vitamínem b.ja jenom doufám a moc Ti preji,aby ti konečně nova lecba pomohla a teoreticky-pokud by ti jídali ted,mohli bychom končit spolu .budu velmi rad ,když mi zase napíšeš .měj se co nejlépe a ozvi se petr
Marie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.06.2015, 15:45 hod    Předmět: Citovat

Zdravím Petře, co tvůj zdravotní stav, jak se toho času cítíš, jaké máš krevní hodnoty, dá se to přežít? Je mi líto, že ke všem trablům spojených s léčbou se ti přidružily ještě i osobní problémy, což je nedobrá kombinace. Obdivuji, že jsi schopen se s tím vypořádat. Nikdy není tak zle,aby nemohlo být hůř, říká staré přísloví a asi je na něm kus pravdy. Nemoc tatínka neovlivníš, tu musíš umět jen přijmout, ale že tě někdo připravil o psa, to je bestiální počin, k tomu není co dodat. Věřím však, že když člověk něco zlého vykoná, vrátí se mu to. Po zlých časech se zase rozjasní a špatného sis už užil dostatečně, zase bude lépe. Pomalu ale dobíháš do cíle, tak vydrž a nevzdávej to!! Já jsem byla včera na odběrech a na kontrolu jdu až koncem července. Byl mi dán čas na rekonvalescenci, ve srovnání s předchozími měsíci se cítím celkem dobře, ale některé potíže se mě houževnatě drží. Nejsem až tak dobrá, abych mohla pokračovat, byť v jiné kombinaci. Jakmile budu vědět něco bližšího, ozvu se. Drž se, M.
Psustr

PříspěvekZaslal: 23.06.2015, 10:29 hod    Předmět: Trojkombinační léčba Citovat

Ahoj Marie,děkuji za odpověď.Jsem ve 28.tydnu a nemít už cirhozu nejspíš bych už končil,bohužel ale jedu dál i když možná bohudík?citím se ale mizerně kvuli psychickým potížím a výpadkům myšlení a paměti .musím však o jistých věcech rozhodovat a jednat,takže si to dověděl představit.volá mi spousta obchodních partnerů to za mě bohužel nikdo neudělá a jsou situace kdy mi úplně tečou nervy.k tomu nechuť k jídlu,svalová slabost a vysoké horečky 38,5 až40 od soboty do středy,no a spousta dalších nepříjemností.mam ale sám pocit že ten svinak je mrtev protože se mi zmenšila játra a už mě tolik nebolí. Ve středu jdu na kontrolu a pak se uvidí .Ty naber síly a pusť se znovu do války,držím ti moc pěsti a opět se ozvu.jo a pokud by jsi chtěla s čímkoliv pomoci nabízím Ti svůj telefon,jinak si můžeme dál takto psát.můj tel.je 602107896,neviď v tom prosím nic špatného.měj se fajn a drž se,petr
Marie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 05.08.2015, 21:49 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Petře, ozývám se po delší odmlce. Odjela jsem na pár týdnů pryč od civilizace a přetechnizovaného světa, moc jsem to potřebovala a musím konstatovat, že projít se každý den lesem, z plných plic se moci nadechnout svěžího voňavého vzduchu a vnímat přírodu kolem - je lékem nad všechny ostatní. Nevím, jaké mám biochemické hodnoty (virus se podle poslední kontroly již opět pohybuje v miliononých číslech, jaterní testy se též výrazně horší), ale jinak se cítím lépe, dokonce jsem přibrala něco málo na váze. O případné další léčbě se rozhodne až na podzim, zatím mám oddechový čas, abych se dala dohromady a nasbírala síly. Léčba by už měla být bez interferonu, ale do jaké míry je výhodnější co se týče vedlejších účinků, neumím z rozporuplných informací posoudit. Často si vzpomenu na ty, kteří pokračují v boji dál. Jak se daří Petře? Už dotahuješ podle mého odhadu cílovou rovinku, je to drsné, viď? Svědčí o tom i ty vysoké teploty, prokousávala jsem se stejně tvrdě. Jsi však bez viru a to tě musí držet nad vodou. Děkuji za tel.číslo, vážím si toho, ale využiji pouze v krajním případě, až mi bude moc ouvej. Přeji, abys všechno zvládnul a usmálo se na tebe štěstí. Zdraví M.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.