Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

uz skoro koncim !

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
swin

PříspěvekZaslal: 04.10.2014, 18:47 hod    Předmět: uz skoro koncim ! Citovat

zdravim a chci se podelit se stavem a nezadoucima ucinkama na konci trojkombinace kterou snad uspesne ukoncim na konci listopadu Smile Reknu to asi takhle kdyby jsem ted po trojce (trojkombinci) mel znova podstoupit lecbu inteferonem hodne bych si to rozmyslel pac uz to jak psy. tak fyz. nedavam to me nedela dobre a trpim vice nez jsem trpel na dvojce(dvojkombinaci) vim ze kdyz se tu vyjadrim jake presne nezadouci ucinky mam vam asi nepomuzou ale reknou vam alespon to ze je to z lecby a ne okolniho presvedceni ktere nikdy nikam nevedlo jen k tomu ze z vas jako pacienta udelali fetaka. Smutne jak se v dnesni dobe pohlizi na infekcni osoby s HCV !
No co bych jeste dodal modlim se ze uz snad budu po pul roce negativni a dokazu si ze jsem negativni a ze ve me uz nebude zadnej vir co by me ublizoval. No trpim jak zvire a jedine co me pomaha a zene dal je to ze je to uz malinka chvilka ktera ukonci me trapeni ...... nezadouci ucinky : deprese moc moc .... paleni konecniku ... zahleneni v hornich cestach dichacich a pak takova normalni prirozena vec coz je to zda jsem uz si vzal lek ci nikoliv pac si obcas nejsem jistej zda jsem si lek vzal nebo ne Smile nejvic me stve jak clovek musi dodrzovat chladnickovy rezim a tim udrzoval leky neustale v pohotovosti a v chladu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bára

PříspěvekZaslal: 05.10.2014, 13:12 hod    Předmět: Re: uz skoro koncim ! Citovat

Ahoj,dostala jsem taky nabídku na další léčbu trojkombinaci,ale přemýšlím,že do toho nepůjdu.Jestli jsou deprese ještě horší než při té dvojce tak na to nemám a nechci zažít.Můžu se zeptat co všechno se bere a jak často se chodí na kontroly?Držím pěsti ať to je aspoň k něčemu a jsi negativní.
swin

PříspěvekZaslal: 06.10.2014, 08:00 hod    Předmět: Citovat

cauky jestli jsi na trojce jeste nebyla urcite ji zkus pac zatim sem negativni a snad to tak i zustane pul roce po skonceni lecby . Jinak je to 7prasku rano 4 v poledne a 7 prasku vecer a injkce kazdy tyden Sad
Bára

PříspěvekZaslal: 06.10.2014, 14:11 hod    Předmět: Citovat

swin napsal:
cauky jestli jsi na trojce jeste nebyla urcite ji zkus pac zatim sem negativni a snad to tak i zustane pul roce po skonceni lecby . Jinak je to 7prasku rano 4 v poledne a 7 prasku vecer a injkce kazdy tyden Sad

Ahoj,díky za odpověd.Je to jen na ty tři měsíce?Už mě bolí žaludek teď , když čtu to množství prášků. Smile Asi počkám na Tvé výsledky po půl roce.Já jsem po léčbě byla taky po půl roce čistá a pak se to zase vrátilo.

Naposledy upravil Bára dne 07.10.2014, 11:03 hod, celkově upraveno 1 krát.
swin

PříspěvekZaslal: 06.10.2014, 18:24 hod    Předmět: Citovat

tak to te nepotesim je to na rok Sad
Bára

PříspěvekZaslal: 07.10.2014, 11:05 hod    Předmět: Citovat

swin napsal:
tak to te nepotesim je to na rok Sad

Hm,tak mě řekl doktor na 3měsíce , to bude asi nějaký nový driák. Shocked
Anonymní

PříspěvekZaslal: 22.11.2014, 14:03 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Swine, chtěla jsem se zeptat jak pokračuješ s léčbou, měl bys koncem listopadu končit, zvládnul jsi to? Budeš ještě pokračovat dvojkombinací? Díky za odpověď
Radisav
Anonymní

PříspěvekZaslal: 22.11.2014, 19:33 hod    Předmět: ?? Citovat

Nejsem si moc jistý, jak přesně léčba funguje nebo probíhá, ale když swin končí trojkombinaci, proč by měl pokračovat potom dvojkombinací? To se takhle běžně dělá nebo jak je to ? Smile Podle mě, když člověk absolvuje rok na trojkombinaci, tak pak je buď vyléčen a nebo ne a čekat na schválení sofosbuviru. Nebo po dokončení trojkombinace pokračuje ještě nějakou dobu dvojkombinační léčbou ?
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 23.11.2014, 11:21 hod    Předmět: Citovat

Dnes se v ČR (pokud vím) používají při trojkombinaci dva preparáty - Victrelis (Boceprevir) nebo Incivo (Telaprevir).
Trojkombinace s Boceprevirem začíná čtyřtýdenní dvojkombinací (interferon+ribavirin), pak se přidá Boceprevir.
V případě Inciva je to naopak - začíná se trojkombinací (Incivo+interferon+ribavirin) a po určité době (obvykle 12 týdnů) se Incivo vynechá a pokračuje se dvojkombinací.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.