Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

dotaz na těhotenství

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
markéta m
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.09.2014, 17:22 hod    Předmět: dotaz na těhotenství Citovat

Ahoj.. můj dotaz je, jestli někdo poradíte, jak je to s těhotenstvím.. jsem s přítelem cca 8 měsíců.. on hep. ´C´ má.. já měla dělaný testy po cca 4,5 měsíce co jsme byli spolu.. výsledky negativní.. ale pravděpodobně jsem těhotná.. může to malé mít nějaká rizika, že to bude mít?
děkuji za odpověď.. a všem přeju, aby se uzdravili.. můj přítel začíná léčbu cca za měsíc.. tak držím palce jemu a vám všem též...
zdraví markéta
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 19.09.2014, 17:33 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Markéto,
důležité je, že jsi zdravá ty. Hepatitida C se totiž přenáší pouze z matky na plod. Z otce na plod se nepřenáší. Takže pokud jsi zdravá, mělo by to být v pořádku.

Držím palce!
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
markéta m
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.09.2014, 17:45 hod    Předmět: Citovat

Tak to si mi udělal velkou radost! Smile
Jen doufám, že se za poslední 3 měsíce u mě nic nezměnilo..
A musím říct, že jsi založil super fórum.. pár příspěvků při hledání odpovědi na mou otázku, jsem si přečetle... já prodělala před pár lety dobrovolně jednu operaci, jako spousty dalších lidí.. a dnes svého rozhodnutí straaaašně moc lituju.. a lidé, kteří to podstoupili taky, se s názory hodně liší.. a jediná diskuze, kterou jsem na to moje téma našla je na ´doktorka.cz´ a vůbec to není takhle přehledné a takhle pohodové..
Je pro mě moc příjemná skutečnost, že někdo kdo si umí najít hodně informací a má zkušenosti, se chce o tom, co ví, podělit..
Máš můj obdiv!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.