Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

První týden léčby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin2

PříspěvekZaslal: 02.08.2014, 10:58 hod    Předmět: Citovat

Tak tato noc byla krutá ,ve čtyři včera jsem dal injekci ,v 22 h. začala zimnice docela dost ,potom bolesti to co mě bolí normálně tak se znásobilo 3x .Nevím jestli to byly záda ale spíš ledviny.Jinak bolesti snad všeho.Ve 02 hodiny teplota 38.5 Po čtvrtý to přestalo.Konečne 2 hodiny spánku.Ted ještě unava a bolest hlavy.
Martin2

PříspěvekZaslal: 02.08.2014, 10:59 hod    Předmět: Citovat

Petře myslíš že ten interferon může škodit ledvinám docela mě dost berou
Bára
Anonymní

PříspěvekZaslal: 02.08.2014, 15:45 hod    Předmět: Citovat

[quote="Martin2"]Petře myslíš že ten interferon může škodit ledvinám docela mě dost berou[/quote
Ahoj,já jsem taky dost s ledvinama trpěla,bolest jak blázen.Chce to hodně pít čistou vodu a ledvinové čaje.Určitě nejlepší je čaj z ostropestřce ja jsem vypila konvici denně.Teď si dělám do petky do lednice,protože v tom vedru na horký moc nemám chuť.
On ten Interferon to tělo pěkně za těch 11měsíců zhuntuje,ale po léčbě většinou do půl roku vše obnoví.Drž se Very Happy
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 03.08.2014, 09:45 hod    Předmět: Citovat

Martin2 napsal:
Petře myslíš že ten interferon může škodit ledvinám docela mě dost berou

Nevím, o tomhle jsem nic nečetl, asi to nebude typický problém.
Ale určitě se doporučuje hodně pít. Dostatek tekutin se při léčbě obecně doporučuje, a možná ti to pomůže i při problémech s ledvinami.

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin2

PříspěvekZaslal: 16.08.2014, 08:00 hod    Předmět: Citovat

Tak 5 injekce za mnou a v pohodě vzal jsem paralen tak že horečka nic zimnice nic jen to spaní by mohlo být lepší
Radisav
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28.08.2014, 22:44 hod    Předmět: ... Citovat

Tak to ujde, že sis takhle po měsíci na to zvykl. Tělo je schopný si zvyknout opravdu na cokoliv, jak to tak vypadá, tak se drž a přeju ať to trápení k něčemu je Exclamation Smile
Martin2

PříspěvekZaslal: 28.08.2014, 23:05 hod    Předmět: Citovat

Díky docela to ujde akorát nesnáším soboty jsem jak chcíplej pes.Jinak jsem zkusil jít na brigádu a vydržel jsem 2 dny ,nedá se to zatím ,jaj co mi dělala páteř a nohy ty boleli jako svina.A to jsem rozvážel pizzu na skutru 9 hodin.Prostě dělat ještě nemohu dokud si víc nezviknu.
radisav
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.10.2014, 00:13 hod    Předmět: Citovat

Tak jak to jde Martine? Jak se vede, už zvládáš někde pracovat? Mě osobně imunita nezareagovala prakticky vůbec a mam v plánu začít léčbu po novým roce.
Chci se jen zeptat, mam panický strach z biopsie! Začnou mi léčit, když ji odmítnu ? Jinak zkušenost je taková, že se mnou doktoři jednaj jak s nějakým špinavým feťakem a nikoho už nezajímá, že jsem byl píchnut vědomě infikovanou jehlou nejmenovane osoby, kterou doufám už nikdy nepotkam
Martin2

PříspěvekZaslal: 21.10.2014, 05:17 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Rádo.Myslím že biopsie se dělá málo kdy,záleží zda to pojištovna vyžaduje a taky kolik ti je let.Mě je 42 a biopsii mi nedělali,ale už jsem byl psychicky na ní připraven.No práci zatim nemam ještě tento měsíc jsem na průměru + 2.stupen důchodu 6800 tak že něco jsem si našetřil za tu nemocenskou když jsem přestal kouřit a hlavně pít.Tak si příští rok vyberu ještě podporu,abych měl na léčbu klid.Jinak mám za sebou 13 injekci.Nesnášim pátek a hlavně sobotu ,teploty 37.5 ale to je sražený paralenem.Bolesti kloubů a kostí pokaždé to litá jinam.Bolest hlavy,začínají mě brát křeče do žaludku.nechut k jídlu v sobotu.Jinak kdyby mi bylo jako v sobotu 5 dni v kuse tak bych tu léčbu nevydržel.Ale jinak se to dá.V noci toho moc nenaspím tak si lehnu na 2 h . i přes den.Řikám si když játra si řeknou běž odpočinout tak jdu.No a trochu pocituju nervozu.A začalo mě pálit nepříjemně v krku.Je to takový na hovno doktorce to řeknu a stejně nic.Minulí týden jsem byl na krvi PCR po 3 měsíci tak jestli to bude dobrý tak mi sníží prášky.Pak dám vědět.Neboj to dáš. ZDAR
radek
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.10.2014, 16:24 hod    Předmět: Citovat

No mě je 28 let tak uvidim no, jak s tou biopsii. A jakou máš pojišťovnu prosimte ? Ja sem u VZP. V Lednu mi čeká periodická prohlídka kvůli zaměstnání, tak pak jdu hned na léčbu, abych nemel ve výpisu z dokumentace tuto skutečnost. Tak potom snad se toho za ten rok zbavim a budu moci dál pracovat. Jinak genotyp mam 1, takže lecba bohuzel ten rok Sad Tak se drž Martine, ať to trápení k něčemu je
Martin2

PříspěvekZaslal: 21.10.2014, 20:48 hod    Předmět: Citovat

Já mám pojištovnu Škodováckou.Jinak ja periodickou prohlídkou neprošel protože mi játra i z Céčkem způsobily cukrovku. Tak že konec směn hlavně noční.Biopsii si přečti na netu není se čeho bát.Taky mám strach co budu dělat po léčbě, když k tomu všemu mám ještě po urazu paty porouchaný hlezno,takže nemůzu moc zatěžovat nohu.Mám taky genotip 1.Jinak se drž vše bude dobrý ,pak dej vědět zdar.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 17.11.2014, 22:06 hod    Předmět: Re: .. Citovat

Tak jsem zvedava jak to budu zvladat ja, mam male dítko.
Martin2

PříspěvekZaslal: 17.11.2014, 23:04 hod    Předmět: Citovat

Dáš to neboj nejhorší je sobota pak už to je lepší,mám 18 injekcí za sebou a připadá mi to sobotní utrpení stejný,docela mi začali padat vlasy no a ztratil jsem přes polovinu červených destiček za to bílý krvinky naskakují a jaterky taky horší. Jak jsem již psal na každého to působí jinak no.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.11.2014, 01:39 hod    Předmět: Díky Citovat

Tak ja v tom doufam, ze to zvladnu. Me padají nyní vlasy a to jeste nelecí, tak uvidíme nu.
Martin2

PříspěvekZaslal: 27.02.2015, 22:20 hod    Předmět: Citovat

Tak jsem tu po 3 měsících,co nového ? No musel jsem jeden měsíc vysadit rebetol a druhý i injekce ,poněvač jsem klesl s červenýma destičkama na třetinu měl jsem 50. Ted už mám 90 tak že 14 dní jedu zas v léčbě. Tak že příznaky zas na novo už jsem si trochu zvykl a zas je o trochu hůř. Vyrážka na hrudi,začalo mě trápit nejaká vyrážka v puse a na rtech strupy z čehož každou chvíli krvácím a nejde to zhojit,myslím si že to je těma destičkama.Uvidím na jaterkách za 14 dní. Tak že sílu všem zdar
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.