Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

První týden léčby
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin2

PříspěvekZaslal: 19.07.2014, 05:02 hod    Předmět: První týden léčby Citovat

Docela jsem měl strach, ale kdyby to šlo takhle tak by to šlo.Tak chci napsat jak to vypadá první týden i když je to inviduální. PÁ-SOBOTA : Včera v 21.00 inj.Peglntron 100 příští týden 120.Rebetol 200mg. 2x dnes už 3.Usnul jsem v 23.30 budíček 02.15 husí kůže jen lehce,od té doby nespím bolest hlavy a hrozně bolest nohou,teplota mírná 37,5 Příště dám injekci odpoledne né až večer.Akorát vyřešit to spaní prášky se mi nechce brát.Občas jako by to ve mě pracovalo cítím ale to je sugesce si myslím. Zatím vše
Martin2

PříspěvekZaslal: 19.07.2014, 19:28 hod    Předmět: Citovat

Čas 21.15 :Celý den pobolívá hlava občas někde píchne,bolest nohou lepší než včera v noci.V 18.00 3x rebetol ted bolest hlavy docela dost ,začínají víc nohy bolet a teplota 38.2 Doufám že usnu.
Martin2

PříspěvekZaslal: 20.07.2014, 09:46 hod    Předmět: Citovat

SO-NEDĚLE: 23.30 -5.00 spánek konečně jsem trochu spal,bolest hlavy mírná ,teplota nízká 37.2 ,prášky v 7.00 a od 8-10 spánek ,ted vše v pohodě
Martin2

PříspěvekZaslal: 20.07.2014, 21:26 hod    Předmět: Citovat

Sobota proběhla v pohodě trochu bolest na plicích od zad ,klouby občas bez teplot dokonce jsem byl i na procházce docela unavný,tak uvidí se po druhý injekci
Bára
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.07.2014, 12:05 hod    Předmět: Citovat

Martin2 napsal:
Sobota proběhla v pohodě trochu bolest na plicích od zad ,klouby občas bez teplot dokonce jsem byl i na procházce docela unavný,tak uvidí se po druhý injekci

Ahoj,nohy bolí jako při svalové horečce viď?Mozek by běžel a nohy neposlouchají.Ještě jsem chtěla upozornit při léčbě na štítnou žlázu,mě se začala dost bouřit a musím brát prášky už napořád.To Ti ,ale nejspíš lékař kontroluje.Protože jak začne blbnout štítná žláza,tak pak je únava ještě horší.
Co rodina jak to bere?Já jsem v depresích vžycky seřvala každýho kdo mi přišel do cesty a pak jsem se zase omlouvala Very Happy .
Martin2

PříspěvekZaslal: 21.07.2014, 12:52 hod    Předmět: Citovat

ahoj Baru no nohy bolej hlavně šlachy a svaly no uvidím po to 2 injekci a štítná žláza zatím nevím,nervy trochu jsou ale myslím že je to z nespavosti ,jinak mám trochu problémy s cukrovkou o to je to obtížnější trochu se mi zvedá.Jinak jsem doma z partnerkou sám tak že je to pohoda ,chodí do práce tak mám klid.Jinak mi říkali že bych měl navštívit psychiatra až příjdou deprese teda jestli je už nemám,ale to se mi moc nechce poněvač mám konečně řidičák a příští rok chci kupovat auto tak bych nechtěl o řidičák přijít
Ondy01

PříspěvekZaslal: 21.07.2014, 20:43 hod    Předmět: Citovat

Hlavně vydrž. nejhorší je začátek, pak se to trochu srovná, nebo spíš si na to zvykneš. posledního půl roku jsem spal tak dvě noci z týdne a zbytek jenom chvilky. Držím pěsti, aby to dopadlo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bára
Anonymní

PříspěvekZaslal: 22.07.2014, 13:20 hod    Předmět: Citovat

Martin2 napsal:
ahoj Baru no nohy bolej hlavně šlachy a svaly no uvidím po to 2 injekci a štítná žláza zatím nevím,nervy trochu jsou ale myslím že je to z nespavosti ,jinak mám trochu problémy s cukrovkou o to je to obtížnější trochu se mi zvedá.Jinak jsem doma z partnerkou sám tak že je to pohoda ,chodí do práce tak mám klid.Jinak mi říkali že bych měl navštívit psychiatra až příjdou deprese teda jestli je už nemám,ale to se mi moc nechce poněvač mám konečně řidičák a příští rok chci kupovat auto tak bych nechtěl o řidičák přijít

Martine,já bych se na psychiatra vyprdla,stejně jen dávají sedativa a to nám spíš uškodí.Já jsem si spíš vařila meduňkový čaj a večer teplé mléko s medem.Hodně mi pomáhala i hudba MP3 a plný pecky s oblíbenou muzikou a snažila jsem se i cvičit jógu.Máš to taky na celých 11měsíců?
Martin2

PříspěvekZaslal: 22.07.2014, 16:05 hod    Předmět: Citovat

Báro jasný mám to na rok jinak jsem v pohodě ,akorát už cejtím že se zbytečně rozčiluju.Jinak trochu unava a ted mě trápí že po vpichu na stehně to mám okolo červený trochu, snad to zmizí.Jinak Ondy dík
Ondy01

PříspěvekZaslal: 25.07.2014, 05:26 hod    Předmět: Citovat

Zmizí, nezmizí. Mě to zmizelo vždycky tak za 14 dní a to tam šla další injekce. Kromě místa prvního vpichu tam to zmizelo až po roce a zůstal mě tam tmavě hnědej flek. Tohle jsou jenom kosmetický problémy. Přibydou další, a nebo taky ne. Přál bych ti aby ti to zabralo a přečkal jsi to co nejlíp.
Martin2

PříspěvekZaslal: 26.07.2014, 12:08 hod    Předmět: Citovat

Druhá včelka v 16.30 v pátek,řikám v 23.00 ty jo nic dobrý,pak za půl hodky menší zimnice ,trochu hlava,nohy jinak v poho až na ten spánek snad jsem spal tak 2 hodiny tak že sobota zlámanej.
Radisav
Anonymní

PříspěvekZaslal: 31.07.2014, 21:27 hod    Předmět: .. Citovat

Chci se zeptat..je tu někdo, kdo při léčbě pracuje ? Když čtu vaše stavy po začátku léčby, tak to asi není ani možný někde dělat, když člověk trpí zimnicemi, bolí ho svaly, šlachy a nemůže spát a má deprese..
V pondělí mě čeká vyšetření a snad i nějaký ty krevní testy, takže sem docela v ......
Martin2

PříspěvekZaslal: 01.08.2014, 07:44 hod    Předmět: Citovat

No řeknu ti dnes si budu dávat 3 injekci a nejhorší je ta dnešní noc a zítřejší den pak už to jde v pohodě cajk je tak pondělí až uterý no 11 jdu do práce ale dělám na montážní lince tak to bych asi nezvládnul hned se unavím ,tak ještě že jsem dostal 2 stupen důchodu ,jinak počítám že mě z práce vylejou.Jo sedět někde v kanceláři tak to by se asi dalo.
Martin2

PříspěvekZaslal: 01.08.2014, 07:50 hod    Předmět: Citovat

Jinak na každýho to působí jinak no,já bych řekl že zatím to ujde horečku jsem měl 38.5 to je vše a to jen po první injekci,zimnici po každý ale jen trochu.A to jsem dostal kvůli játrům cukrovku a mám hodně červených krvinek,ale to snad padne tou léčbou.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 01.08.2014, 09:54 hod    Předmět: Re: .. Citovat

Radisav napsal:
Chci se zeptat..je tu někdo, kdo při léčbě pracuje ? ...

Já jsem při léčbě pracoval, ale seděl jsem v kanceláři, tak to šlo.
Osobně si myslím, že by se člověk neměl přepínat, ale je dobré snažit se zvládat vše - pokud to jde.

Petr
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.