Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

co mi dost pomohlo při léčbě

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 14.06.2014, 06:51 hod    Předmět: co mi dost pomohlo při léčbě Citovat

Léčba hepatitidy c a k tomu další nemoc!

Ahoj, chci pozdravit všechny kdo se statečně léčí v bolestech a také ty kteří se o nás starají jak doma tak na internetu.
Já jsem po injekci dostala do 4 hodin horečky, bolesti svalů, ani jsem nemohla mluvit, jen jsem ležela...ibalgin mi pomohla na pár hodin a jíst se to stále nedá...
Časem jsem onemocněla bronchitidou, bolelo mě břicho od vpichů a nemohla jsem si pořádně odkašlat...trpěla jsem jak čert!
Někdy slabost přešla po pár dnech někdy jsem byla bolavá celý týden, od injekce k injekci. A když bolest a s ní spojené starosti trvá dlouho, někdy je vám do pláče, ale vydržte to!
A jednoho dne se mi dostala do ruky kniha o bylinách, tak jsem si jich několik natrhala na louce, usušila, udělala si čaj který jsem 3 denně pila a už za 4dny jsem se cítila o 100% lépe! Teď už nejím žádné léky proti bolesti. Léčbu jsem začala letos v lednu, ještě mám před sebou 2 injekce...a za zkoušku nic nedáte!
Pijte čaj z kopřivy, svízele,při nemoci na vlhký kašel čaj z přesličky, jitrocele a bezového květu. Kdybych to nevyzkoušela, nevěřila bych tomu. Jsem mamka mám 3 děti, jsem slušný člověk a vím že to bolí...proč do sebe rvát ibalgin, když je to z přírody a zadarmo??? a vůbec nechápu proč lidé chodí pro Mucosolvan, ten zabírá ale přeslička je rychlejší a zdarma!
Navíc vám kopřiva tvoří krev, která při léčbě hep. C ubývá. Opravdu se cítím jak zdravá, nemohla jsem ani dojít na wc, a dnes nosím dceru na ramenou! Chci vám pomoci! Kdybych tomu sama nevěřila, nevyzkoušela a nefungovalo to, tak sem ani nelezu!
A na konec: nejsem blázen, nejsem věřící, jsem punkerka, nepiji, nekouřím a neberu drogy...jen ty přírodní
Very Happy
Anonymní

PříspěvekZaslal: 14.06.2014, 06:55 hod    Předmět: Re: co mi dost pomohlo při léčbě Citovat

Kopřivový čaj je na vše! od bolesti hlavy, po špatné zažívání, unavenost, čistí tělo, pomáhá játrům...je to všelék!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.