Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Ukončení lečby

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Irča

PříspěvekZaslal: 25.04.2014, 09:22 hod    Předmět: Ukončení lečby Citovat

Tak jsem zase tady. Tři měsíce po zahájení léčby trojkombinaci, jsem se dnes dozvěděla, že mi viremie neklesá tak, jak má. Z tohoto důvodu léčba bude předčasně ukončená. Ji mi to líto, a štve mě to, ale doktor říká, abych z toho nebyla špatná, další léky jsou ve schválení, a že mne určitě zařádí. Ale jak je ten virus odolný - dvojkombinace - relaps, trojkombinace - ta vůbec nezabírá, akorát mě úplně vyčerpala, hodně jsem vkládala naděje do trojkombinaci. Nevyšlo to. Crying or Very sad všem ostatním, kdo se lečí - držím palce. At vám to vyjde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Najka

PříspěvekZaslal: 26.04.2014, 12:48 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Irčo, to je mi moc líto. Umím si představit, že sis s tou anemií, kolísavými hodnotami a psychikou vytrpěla za toho čtvrt roku svoje. Mrzí mě, že to nepřineslo očekávaný výsledek. A chápu, jaké to musí být pro tebe zklamání. Já výsledky po 3 měsících ještě nemám. Po prvním měsíci to vypadalo dobře, ale druhý měsíc jsem měla interferon i ribavirin na poloviční dávce kvůli těm nízkým krvinkám, tak doufám, že to účinnost léčby nějak nerozhodilo. Držím ti palce, ať to vyjde s tím novým lékem. Do třetice se to musí podařit! Opatruj se!
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 27.04.2014, 15:35 hod    Předmět: Citovat

Bohužel, léčba pokaždé nezabere. Ale tvůj doktor má pravdu, brzy budou k dispozici nové preparáty, které budou podstatně spolehlivější. Teď se zotav z léčby, abys byla fit. A než se naděješ, budou tady nové a hlavně lepší léky.

Petr
Irča

PříspěvekZaslal: 04.05.2014, 10:04 hod    Předmět: Citovat

Děkuji za odpoved a za podporu. Trosku jsem si srovnala vse v hlave. Potrebovala jsem cas. Byla jsrm fost zdrcena. Vkladala jsem velke nadeje do te lecby. Bufu se zotavovat a cekat na dalsi lecbu. I kdyz genotyp 1b je nejhure lecitelny, skusim to stejne. Nejdriv jsem si rikala, ze uz zkouset nechci, zklamani po treti uz bych nechtela prozivat, ale zkusim to stejne, az bude moznost. Kdo nebojuje-ten prohrava hned. Pochazim z Ukrajiny, a mam kamose ktery to ma taky, ma ale jatru uz ve spatnem stavu, a takova lecba jako tu, tam neexistuje. Jedine co mu muzou nabidnout je cisteni krve.... proto tu lecbu beru jako sanci, kterou vyuzit mudim, a proste to zkusit musim, proto ze mnoho lifi tu sanci ani nefostanou. Hlavu vzhuru! Hezky den vsem! Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.