Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Kolaps

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Najka

PříspěvekZaslal: 02.02.2014, 23:03 hod    Předmět: Kolaps Citovat

Tak jsem v pátek dostala druhou injekci. Nežádoucí účinky byly mírnější než po té první, hlavně už mě tolik nebolely kosti a klouby, tak jsem měla radost, jak to hezky snáším. V sobotu jsem se vzbudila a bylo mi úplně dobře. Když jsem ale vstala a došla na záchod, najednou se mi udělalo strašně špatně, jakoby na zvracení, zpotila jsem se a začla se ztrácet. Probrala jsem se na podlaze, celá v křeči, nemohla jsem se zvednout. Naštěstí byl doma přítel, který mi pomohl. Po několika minutách jsem omdlela ještě jednou a ještě nějakou dobu jsem měla křeč v rukou (tzv. porodnická ruka, dříve se mi to stávalo při tetanii z nedostatku hořčíku, to ale probíhalo jinak a nikdy jsem při tom neztratila vědomí). Jsem z toho docela vyděšená, ještě nikdy v životě se mi něco takového nestalo. Napadla mě souvislost s tlakem, ten jsem měla na zahájení léčby ale spíš vyšší (myslím 137/70). Setkal jste se někdo během léčby s něčím takovým? Nevíte, čím by to mohlo být?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 03.02.2014, 20:28 hod    Předmět: Citovat

Jednou se mi přihodilo, že mne sbírali z chodníku. Ale křeče jsem neměl. Od té doby jsem si dával větší pozor - když se mi začala motat hlava tak jsem si nehrál na hrdinu, posadil jsem se a počkal až to přejde. Holt tělo při léčbě nefunguje jak byl člověk zvyklý.

Asi bys měl zajít za doktorem který tě léčí - pro jistotu. Pokud je to jenom nějaká přechodné slabost, tak se to s trochou opatrnosti zvládne. Jde spíš o to, aby se něco nezanedbalo.

Petr
Najka

PříspěvekZaslal: 03.02.2014, 21:21 hod    Předmět: Citovat

Petře, děkuji za odpovědi. Měla jsem právě strach, aby to neovlivnilo pokračování léčby, jako myslím, aby mi ji kvůli tomu neukončili. Doktorovi to určitě řeknu, v pátek jdu na kontrolu, tak uvidíme. Jinak od té soboty žádný další problém nebyl, dneska jsem dokonce zvládla zkoušku Smile
Irča

PříspěvekZaslal: 14.02.2014, 06:43 hod    Předmět: Citovat

Zdravím!
Tak já mám odpichanou již 4. injekci. A záda mě bolí strašně. Fungují jako zombie. Stejně i vypadám. Když ale v patek píchnu, blbě je mi až v pondělí a v úterý úplně nejhůř. záda total odrovnané, jako bych měla ruply ploténky. je mi špatně celý týden. Ještě mám takový dotaz: přijde mi, že všechny nežádoucí účinky, co jsem měla u první léčby až ke konci, že je mám už teď. Bolí mi osmičky, popraskaná a opuchla sliznice v nose, a nějaké pupínky na kůži. Nějak pořad doufám, že se to zvrtne, a bude mi líp. Ale nejhorší je u mne to, že mi hlava úplně nebere, cítím, že mám nějakou paranoiu a depku. A pak úplně cítím jak ta křeč na mozku povoluje tak vám lidi řeknu, cítím se jako bych projela drtičkou odpadu, a že se nacházím pod silným fetem.... A jen se modlím, pane Bože, dej mi sílu tohle ustat... A to stejné přejí všem kdo se zrovna lečí. Hodně síly a zdaru, a úspěšnou léčbu. Ahoj
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 14.02.2014, 10:36 hod    Předmět: Citovat

Já to měl také při každé léčbě trochu jiné. Společné bylo to, že vždycky jsem měl pocit, že je mi tak o sto let víc...
Ale vždycky mi pomohlo, když jsem si uvědomil, že se to po skončení léčby zase srovná.

Petr
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.