Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

relaps pri lecbe

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
swin

PříspěvekZaslal: 05.06.2013, 14:44 hod    Předmět: relaps pri lecbe Citovat

Cauky Petre chtel bych se te zeptat zda jsi se stim nekdy setkal a nebo je to jen chyba testu ? Po mesici lecby jsem byl negat PCR a to i vpulce lecby . Ted mesic pred koncem rocni lecby me PCR nasli pozitiv sice malinka viremie ale pozitiv Sad Co si o tom myslis a jestli jsi o necem takovem slysel pac me doktorka rikala ze se ji to jeste nestalo u nikoho kort kdyz to u me tak krasne zabralo do mesice negat ? Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 05.06.2013, 16:04 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,
asi by stálo za úvahu zopakovat test, jestli nedošlo k chybě. Možné je ale bohužel i to, že se virus v průběhu léčby znovu objeví. Říká se tomu "breakthrough phenomenon" a nestává se to příliš často, ale stát se to může. Bohužel.
Myslím, že by bylo dobré zopakovat test a pokud by byl pozitivní, tak to zkonzultovat třeba na jiném pracovišti, kde s tím mají víc zkušeností.
Držím palce, ať Ti to dobře dopadne!
Petr
swin

PříspěvekZaslal: 05.06.2013, 17:09 hod    Předmět: Citovat

Dekuji za info a doktorka rikala ze je to divny a hned me nabrali znova na PCR a ted cekam tak snad to byla jen nejaka haluz . Drzte palce uvidim jak to dopadne a dam vedet. Jinak me to uplne sokovalo ... napadli me hned myslenky jak to bylo zbytecny ta lecba atd. asi nemusim vic povidat .
swin

PříspěvekZaslal: 28.06.2013, 10:52 hod    Předmět: Citovat

cauky tak jsem dnes ukoncil lecbu a jak jsem cekal tak test nebyl spatny a i na konci klasicke rocni lecby jsem mel PCR 410 coz je malo ale pozitiv Sad Doktorka se me bude snazit procpat na trojkombinaci ale to az nejdriv pristi rok na jare. Jsem sice zklamanej ale zivot jde dal ted se budu modlit aby me to schvalili a od pristiho jara nanovo . Tak drzte palce a na jare cus to se zas ozvu Smile
Darča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28.06.2013, 18:00 hod    Předmět: Citovat

ahoj,je mi to líto a ať tam protlačí a další léčba už je úspěšná,ten neřád nemá v těle co dělat! Smile
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 28.06.2013, 23:14 hod    Předmět: Citovat

Držím palce!
Petr
swin

PříspěvekZaslal: 31.10.2013, 17:29 hod    Předmět: Citovat

cauky tak ted jsem se dozvedel ze od 15.11.2013 nastupuju na schvalenou lecbu trojkombinaci .... mam velkou radost ale ona me ta radost prejde az se zas vrati neprijemne stavy kterych moc nebylo ale nejake prece jen byli Smile Snad uz timhle driakem ze sebe ten hnus dostanu Smile drzete palce a ja se budu prubezne hlasit jak jsem na tom. cauky Petr
Anonymní

PříspěvekZaslal: 16.11.2013, 10:59 hod    Předmět: Citovat

cauky tak jsem prezil prvni pichuli sice vetsi mazec nez minule jeste ted mam lehkou horecku ale v noci zimnice atd. asi znate co jste se lecili ..... dostal jsem nejakej jinej interferon je to v takove te tuzce vypada to jako davkovac pro cukrovkare a promichava se tam tekutina s praskem nez se aplikuje takze docela veda Smile + klasicky rebetol minule jsem mel copegus a po 4 tydnech nastoupuje ta treti vec nevim jak se jmenuje ale je draha jak prase museli me to schvalit ve zdravotni pojistovne. drzte palce snad se uz konecne zbavim toho sajrajtu a vsem ostatnim co se leci taky drzim palce ! cus petr
swin

PříspěvekZaslal: 16.11.2013, 11:01 hod    Předmět: Citovat

sem psal ja sorry neprihlasil jsem se Very Happy
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 17.11.2013, 15:29 hod    Předmět: Citovat

Držíme palce,
ať to zafunguje a s minimem vedlejších účinků!
Petr
Irča

PříspěvekZaslal: 26.01.2014, 05:35 hod    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
cauky tak jsem prezil prvni pichuli sice vetsi mazec nez minule jeste ted mam lehkou horecku ale v noci zimnice atd. asi znate co jste se lecili ..... dostal jsem nejakej jinej interferon je to v takove te tuzce vypada to jako davkovac pro cukrovkare a promichava se tam tekutina s praskem nez se aplikuje takze docela veda Smile + klasicky rebetol minule jsem mel copegus a po 4 tydnech nastoupuje ta treti vec nevim jak se jmenuje ale je draha jak prase museli me to schvalit ve zdravotni pojistovne. drzte palce snad se uz konecne zbavim toho sajrajtu a vsem ostatnim co se leci taky drzim palce ! cus petr

Ajoj. Zacala jsem v patek trojkombinaci. Prvni o jekce zabijarna cca jeden apul dni. Pak najednou nic. Cekala jsem jeste vetsi masakr, ale jsem rada. Treti lek mas viktrelis? Ze? Jak Ti ta trpjkombinace zanira?? Dik za odpoved.a hodne udaru. Wink
anonym
Anonymní

PříspěvekZaslal: 18.02.2014, 00:51 hod    Předmět: Citovat

Máme u nás perfektní infekční oddělení, hepky se tam léčí už dlouho a prý nesmí nasazovat trojkombinaci. Tak jak vidím hajzloviny jsou všude........
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 18.02.2014, 09:09 hod    Předmět: Citovat

anonym napsal:
Máme u nás perfektní infekční oddělení, hepky se tam léčí už dlouho a prý nesmí nasazovat trojkombinaci. Tak jak vidím hajzloviny jsou všude........

Trojkombinace je aplikována pouze ve vybraných specializovaných centrech. Důvodem nejsou jen peníze, ale také to, že je dobré, když léčbu provádí lékař, který s ní má zkušenosti.
Petr
Anonymní

PříspěvekZaslal: 20.08.2015, 09:41 hod    Předmět: Citovat

viktrelis je savo kombinace s interferonem a copegus
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.