Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Testování

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
anonymka
Anonymní

PříspěvekZaslal: 04.11.2010, 10:41 hod    Předmět: Re: Marihuana a vliv na lecbu hepatitidy C Citovat

prosím prosím mohl by jste mě dát někdo odpověď?? jako největší srab se přihlásím jen anonymně ale je mě dost trapně už takhle...
před týdnem jsem skončila léčbu, vypadá to že úspěšně ale včera mě nabrali krev v lékařské zprávě mam napsáno --"dnes odebrána HCV RNA ke kvalitativnímu stanovení" nevím co to znamená, co mě v té krvi hledaj ale chtěla jsem se zeptat 3 dny před tím něž mě odebrali vzorky jsem kouřila pervitin a to několikrát.... myslíte že z těch vzorků co se berou při ukončení léčby můžou něco zjistit a kdyby jo, co to pro mě znamená... já 6 let nic neměla ale teď sem to prostě jen tak chtěla zas zkusit a nemyslela jsem přitom na důsledky...teď mam strach..... Crying or Very sad
l.
jirka

PříspěvekZaslal: 04.11.2010, 15:05 hod    Předmět: Citovat

anonymko,mám pocit že drogy se zjistí jen speciálním testem.takže pokud ti jde o to jestli se zjistí žes kouřila pervitin,tak si myslím že můžeš být v klidu.ale je rozumný vracet se po úspěšný léčbě k drogám...?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 04.11.2010, 16:08 hod    Předmět: Citovat

Pokud jsi před týdnem dobrala interferon, tak ti teď budou dělat testy, jestli ti v krvi nezůstal nějaký virus (to je ten test HCV RNA). Tohle se zopakuje ještě jednou po půl roce (možná mezi tím ještě po 3 měsících). Teprve když budou všechny tyhle testy negativní, může se říct, že byla léčba úspěšná.

Víc o tom najdeš tady: http://www.hepc.cz/index.php?page=2&faq=monitoring.htm

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymka
Anonymní

PříspěvekZaslal: 04.11.2010, 16:18 hod    Předmět: Citovat

samozřejmě že vím jaká to byla kravina a určitě se nehodlam k tomu zase vracet, ke všemu když vím jaké jsem měla štěstí v neštěstí... ale děkuji za odpověď,snad se mě to škobrtnutí nevymstí....
Anonymní

PříspěvekZaslal: 03.12.2012, 17:55 hod    Předmět: Re: Marihuana a vliv na lecbu hepatitidy C Citovat

anonymka napsal:
prosím prosím mohl by jste mě dát někdo odpověď?? jako největší srab se přihlásím jen anonymně ale je mě dost trapně už takhle...
před týdnem jsem skončila léčbu, vypadá to že úspěšně ale včera mě nabrali krev v lékařské zprávě mam napsáno --"dnes odebrána HCV RNA ke kvalitativnímu stanovení" nevím co to znamená, co mě v té krvi hledaj ale chtěla jsem se zeptat 3 dny před tím něž mě odebrali vzorky jsem kouřila pervitin a to několikrát.... myslíte že z těch vzorků co se berou při ukončení léčby můžou něco zjistit a kdyby jo, co to pro mě znamená... já 6 let nic neměla ale teď sem to prostě jen tak chtěla zas zkusit a nemyslela jsem přitom na důsledky...teď mam strach..... Crying or Very sad
l.
Darča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 03.12.2012, 18:03 hod    Předmět: Citovat

ahojky,mohu se zepata jak si snášela léčbu prosím?jaké to bylo,něco o tom,moc děkuji,čeká mě a mám strach.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.