Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Zacatek lecby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
swin

PříspěvekZaslal: 06.10.2012, 08:31 hod    Předmět: Citovat

cauky musim se pochlubit s vysledkama ktere jsem dostal vcera z 31.8.2010 : PCR 7.8 10^3 IU/ml na to ze jsem zacal lecbu 12.7.2012 ten pokles z PCR 1710,00 10^3 IU/ml je docela slusnej nemyslite ?
prikladam i krevni obraz snad se v tom nekdo vyznate a date vedet jak si vedu i po tehle strance :
31.8.2012 09:04
Krevní obraz: B-Le: 2,60 Bry 3,66 B-Hb: 125 B-HTK: 0,362 B- Obj ery.: 99 B-Hb ery: 342 B-Hb konc: 346 B-rytr.křivka: 16,5 B-Trombo: 147
Biochemie: S-Bil.celk: 14 S-AST: 0,41 S-ALT 0,70 S-GIVTF: 0,90 S-ALP: 1,16 5Prealbumin: 0,24 S-CHS: 129 S-Močovina: 4,9 S-Sodik: 136 S-Draslik: 4,7 5Chloridy: 106 S-Glukoza: 6,4 gS-Osmol. výpočet: 283
Nezařazené metody: gS-Cl kong.: 109 gOsm.efekt.-výp.: 278
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 06.10.2012, 20:04 hod    Předmět: Citovat

Prima, vypadá to dobře. Virus jde dolů, s ním i jaterky, tak to má být!
Ostatní hodnoty si z hlavy nepamatuju, ale pokud by tam bylo něco alarmujícího tak by tě doktor jistě upozornil.
Takže to vypadá že jsi na dobré cestě. Jen tak dál!
Petr
ddesk

PříspěvekZaslal: 10.10.2012, 22:06 hod    Předmět: Držím palce Citovat

Je mi 45, jednotek jsem měl cca 1,5mil, typ 1b, 48 týdnů jsem bral
Ribavirin a Pegasys a nyní mi řekl lékař, po šesti měsících od ukončení užívání, že jsem negativ. Takže nezoufejte a pokud se chcete na něco zeptat, napište ...Hlavně se nedívejte neustále na tyto stránky, to platí před léčbou, nebo se z toho zblázníte.... čtěte pouze pozitivně laděné články...ahoj. at žije Dr Husa!!!!!
Darča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 05.12.2012, 19:57 hod    Předmět: Citovat

Peťo,zase já,pročítám si tyto stránky pořád a pořád ať se dozvím co nejvíc a zastrašila mě uživatelka Páťa s tím,že si člověk musí vzít alespoň čtvrt roku neschopenku..to já se nemůžu absolutně dovolit,ale jestli je léčba tak náročná,jsem postavená do strašné situace Sad děkuju za odpověď.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 05.12.2012, 20:56 hod    Předmět: Citovat

Darča napsal:
Peťo,zase já,pročítám si tyto stránky pořád a pořád ať se dozvím co nejvíc a zastrašila mě uživatelka Páťa s tím,že si člověk musí vzít alespoň čtvrt roku neschopenku..to já se nemůžu absolutně dovolit,ale jestli je léčba tak náročná,jsem postavená do strašné situace Sad děkuju za odpověď.

Darčo,
strach má velké oči. Nevím kde jsi to četla, ale můžu tě ujistit, že člověk si NEMUSÍ brát na tři měsíce neschopenku. Každý na léčbu reaguje jinak, někdo lépe, někdo hůř. Někdo si bere Aspirin při teplotě 37,0 někdo běhá dokud nemá 42 (víc teploměr neukazuje). Jistě, léčba není příjemná a je potřeba aby se člověk skutečně chtěl vyléčit. Někdo to zvládne bez neschopenky, někdo ne. To ti předem nikdo nemůže říct. Mně při léčbě nebylo dobře, ale neschopenku jsem nepotřeboval (na druhou stranu jsem potřeboval nový oblek, který byl o číslo menší).

Takže se zbytečně nenervuj a přešti si raději předchozí příspěvek (autor ddesk).

...a kromě toho je Páťa chlap Razz

Petr
Darča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 06.12.2012, 20:59 hod    Předmět: Citovat

četla jsem to právě v příspěvku výše a za označení Páťi za ženu se omlouvám Smile a děkuji.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.