Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

vedlejší účinky léčby?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kvetali
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.12.2006, 10:26 hod    Předmět: vedlejší účinky léčby? Citovat

Chtěla bych se zeptat,léčím se 4.měsíc,po třech měsících se mi začaly po těle objevovat růžové fleky, teď je mám po celém trupu,v puse mám spoustu větších bolestivých aftů, horečky nemám, jen zvýšenou teplotu.Zkoušela jsem tantum verde, drill i vodičku na afty-nic nepomáhá,jen se to horší. Vnitřně jsem začala brát vitamín b, teď už b-komplex forte.Stále se to ale nelepší.může to být všechno způsobeno nedostatkem vit.B?beru antikoncepci a jsem vegetariánka, do té doby jsem ale problémy neměla. moc děkuji předem za odpoveď .Květa
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 23.12.2006, 21:04 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,
asi by to chtělo poradit se s doktorem který tě léčí na hepatitidu, a možná i s dermatologem.

Mně se při léčbě taky začaly dělat afty, a pomohl mi šalvějový čaj. Převaloval jsem ho často a dlouho v ústech a celkem to pomohlo. Také jsem si zvykl čas od času pít šalvěj i když nemám afty - jako prevenci.

Držím palce a přeju hodně sil do zbytku léčby!

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.