Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

klinicka zkouska pro pacienty s hep c prirodnim produktem

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maria miller

PříspěvekZaslal: 16.12.2006, 14:11 hod    Předmět: klinicka zkouska pro pacienty s hep c prirodnim produktem Citovat

Nemecka spolecnost CPI Colostrum Product international, Simbach, hleda 5 pacientu s hepatitidou c na neplacenou klinickou zkousku s prirodnim produktem Colostrum-Extract Liquid na dobu 4 mesicu.
CPI ma na vyrobu Patent EU a vyrobek je oznacovan jako zdrava vyziva,
nikoli medicina.

Podminky zkousky jsou:
Na zacatku zkousky zaslat kopie diagnozy na hepatitidu c, rozsahleho krevniho obrazu, funkce jater a pokud mozno test na pocet viru/ml. Testy musi byt zaslany opakovane kazdy mesic po dobu zkousky.

Bovine colostrum je prvni kravske mleko, ktere se tvori po porodu telete.
Tele se rodi bez imunitniho systemu, ktery si vytvari sanim tohoto prvniho mleka.
Odber colostra se dela az po druhem porodu, kdy se tvori velke mnozstvi a tele ho nemuze samo zkonzumovat.

Bovine colostrum obsahuje imunoglobuliny[obranne protilatky] ve 4x vetsi koncentraci nez v lidskem colostru [materskem mlece].
Krome imunoglobulinu colostrum obsahuje vsechny zakladni aminokyseliny [bilkoviny], prirodni interferon, zakladni radu vitaminu a mineralu a rustovy faktor, ktery zpusobuje regeneraci bunek.

Colostrum je testovano CPI poslednich 10 let, nema zadne vedlejsi ucinky a vzajemne pusobeni s zadnou znamou soucasnou medicinou.
CPI ma dobre vysledku testu s tisici pacientu s rakovinou;
Colostrum je pouzivano jako podpurny produkt pri lecbe chemoterapiemi, pacienti berouci colostrum netrpi spatnymi vedlejsimi priznaky a 80% testovanych neztracelo vlasy.

Colostrum dava znacnou podporu imunitnimu systemu [kostni dren, pocet bilych a cervenych krvinek ]a pracuje na bazi regenerace vsech poskozenych bunek v lidskem organizmu.
Upravuje a regeneruje cely zazivaci system [jatra], nervovy system, pokozku, zlepsuje spani a hormonalni rovnovahu.

Pripravek muzu doporucit z vlastni zkusenost, po dvou neuspesnych chemoterapiich [ typ 1 b]jsem zacala brat colostrum zacatkem rijna 06 s abnormalne nizkym poctem bilych krvinek a po 4 tydnech se mi hodnota zvedla z 1.1 na 3.2 [neutrophily], celkovy pocet bilych krvinek z 3.6 na 5.7.
Zaroven mi zmizely myomy na deloze, cysty na vajecniku, zlepsilo se mi spani a vitalita, a vcerejsi test ukazal, ze serum C reaktivni bilkovina urcujici chronicke zanety v tele je nizsi nez 5 [normal. hodnota je urcovana do 4 ].
V soucasne dobe cekam na vysledky testu poctu viru na mililitr.

Jest-li ze ma nekdo zajem zucastnit se teto klinicke zkousky zaslete mi e-mail na tuto adresu:

mariamiller123@yahoo.com

Maria
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.