Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Vypadá to,že nefunguje oprava textu zprávy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Technické připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JaZa

PříspěvekZaslal: 13.06.2010, 19:00 hod    Předmět: Vypadá to,že nefunguje oprava textu zprávy Citovat

ve svém odeslaném příspěvku jsem udělala pár chyb,které jsem dala opravit tím,že jsem klikla na buňku vpravo nad zprávou=UPRAVIT.
Text jsem upravila,ale i když dám náhled,nebo opravený text odešlu, neopraví se,visí tam stále ten původní ! Myslela jsem,že se třeba musím odhlásit a přihlásit,tak to udělám,ale změna nikde,pořád původní text. Tak dám znovu upravit ale tam se mi otevře ten mnou upravený text !! Ale i když ho dám znovu odeslat,není tam a příspěvek tu visí prapůvodní Ach jo!! Nebo to dělám špatně?

Tak jsem příspěvek chtěla celý smazat a napsat znovu,ale za tlačítkem upravit už žádné tlač.smazat není. Přitom tady v technické sekce smazat je. Tak vážně nevím Sad
Díky za informaci a zdravím.
JaZa

Naposledy upravil JaZa dne 13.06.2010, 19:08 hod, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JaZa

PříspěvekZaslal: 13.06.2010, 19:08 hod    Předmět: Citovat

hurááá ale tady v technické sekci opravy fungují!! Dodatečně jsem tam něco dopisovala a projevilo se,vše ok,ale jen tady Sad
JaZa
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 13.06.2010, 22:00 hod    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že tohle je první stížnost podobného typu, tak bych hádal že pes bude zakopán jinde než v softwaru diskusního fóra. Nabízím několik podnětů:

Pokud se neobjeví nově upravený text ale text starý, zkus stránku znovu načíst (zavisí to na použitém prohlížeči, ale většinou funguje F5 nebo Ctrl-F5). Tohle se může někdy stát (i když by se to stávati nemělo).

Pokud chybí tlačítko pro smazání nebo úpravu zprávy, může to být tím, že nemáš právo zprávu smazat nebo upravit. To se může stát pokud nejsi přihlášená (anonymní uživatelé nemají vpodstatě žádná práva) nebo pokud chceš měnit text, který byl napsán někým jiným. Jako přihlášený uživatel nemáš právo sahat ani na zprávy napsané anonymním uživatelem, i když jsi tím anonymem byla třeba ty. Je to trochu spletité, ale snad jasné.

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Technické připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.