Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Vedlejší účinky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Helena
Anonymní





PříspěvekZaslal: 09.02.2011, 12:00 hod    Předmět: Citovat

Dobrý den,
chtěla bych poradit ohledně mého manžela. Zjistili u něho hep.C a je v léčení od srpna. Ale od ledna je manžel stále unaven, z toho důvodu musel nastoupit na nemocenskou. Začali mu padat vlasy a dělají se mu světlé fleky hlavně na obličeji.Má s tím prosím někdo nějaké zkušenosti? Je mi divné, že to začalo až v polovině léčby a ne hned na začátku.Moc děkuji
Návrat nahoru
Petr
Site Admin


Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 1127

PříspěvekZaslal: 09.02.2011, 12:25 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Heleno,
vedlejší účinky léčby se objevují různě a po různé době. Tělo se s tím prostě všelijak pere, některé problémy se objeví jen na chvilku, některé zůstanou do konce léčby. Myslím že je celkem běžné, že například únava a padání vlasů se objevují až po nějaké době a odezní několik týdnů po ukončení léčby.

Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com