Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Marihuana a vliv na lecbu hepatitidy C
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honza D.

PříspěvekZaslal: 07.01.2011, 10:08 hod    Předmět: Citovat

Petr:omlouvám se za ten sáhodlouhý příspěvek..Wink

Tina:máš pravdu asi jsem to špatně podal,jsem rád,že mě alespoň někdo pochopil..a držím palce při léčbě s podporou konopí..Smile

pro anonymy:nejsem žádnej "feťák"jsem občasný konzument konopí,Cčkem jsem se nakazil zřejmě při pohlavním styku bez kondomu..,drogy jsem si nikdy nepíchal..no a určitě jsem tady nechtěl vyvolat nějakou drogovou válku,snažil jsem se pouze podat informace,které by mohly někomu pomoct... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.01.2011, 10:14 hod    Předmět: Re: Konopí Citovat

Jestli to pomůže to opravdu nevím a o recepty z M jsem se začala zajímat až nedávno a to,protože mě toto máslo nabídla sama zdravotní sestra,která ho vyrábí.Rozhodně mi nejde o nějaké omámení a ani jsem nic podobného po té troše do čaje necítila.Ustoupila akorát bolest svalů.
Nejsem žádná hrdinka,abych vyzkoušela větší množství a přiváděla se do stavu omámení.Myslím,že každá bylina může pomoci,ale ve velkém může i zabít.
Myslím,že kdo z nás si píchal Interferon má těch stavů depresí asi už plný zuby a spoustě lidem lékaři předepisují antidepresiva,ale ty já jsem nikdy nebrala.
Při léčbě jsem ani o M ještě ani nic nevěděla.
Nechci tady nikomu radit a hlavně na každého vše učinkuje jinak.
Já jen nechci zbytek života proležet uhekaná a nemohoucí na lůžku.
Tina
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.01.2011, 10:17 hod    Předmět: Citovat

Honzo,ono to všechno chápe málo lidí a zjistila jsem,že nejlepší je radši nikomu nic moc neříkat.Nakonec z toho stejně výjdeme jako špatný lidi.Sad
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.01.2011, 10:19 hod    Předmět: Re: Konopí Citovat

Anonymous napsal:
Jestli to pomůže to opravdu nevím a o recepty z M jsem se začala zajímat až nedávno a to,protože mě toto máslo nabídla sama zdravotní sestra,která ho vyrábí.Rozhodně mi nejde o nějaké omámení a ani jsem nic podobného po té troše do čaje necítila.Ustoupila akorát bolest svalů.
Nejsem žádná hrdinka,abych vyzkoušela větší množství a přiváděla se do stavu omámení.Myslím,že každá bylina může pomoci,ale ve velkém může i zabít.
Myslím,že kdo z nás si píchal Interferon má těch stavů depresí asi už plný zuby a spoustě lidem lékaři předepisují antidepresiva,ale ty já jsem nikdy nebrala.
Při léčbě jsem ani o M ještě ani nic nevěděla.
Nechci tady nikomu radit a hlavně na každého vše učinkuje jinak.
Já jen nechci zbytek života proležet uhekaná a nemohoucí na lůžku.

ZAPOMĚLA JSEM NAPSAT JMÉNO - TINA
já chci také něco říci!
Anonymní

PříspěvekZaslal: 14.11.2014, 12:40 hod    Předmět: hep c Citovat

Ahoj zdtavim vsechny ccka...jsem vylecena...celou lecbu jsem hulila a vse se mi zlepsovalo.Mam sice dobre lecitelny genot. ale nekourim, nepiji...pouze kava a trava. Cca 4xtydne...vecer a nekdy i rano...maly jointik pro uvolneni...jsem uplne v pohode....vic me deptalo neustale uklizeni mych vlasu:) vsem nemocnym preji hodne sily!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.