Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

vysledky po 3 mesiacoch liecby

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
evka

PříspěvekZaslal: 14.10.2010, 11:40 hod    Předmět: vysledky po 3 mesiacoch liecby Citovat

Ahoj Peter, pred mesiacom som pisala, ze mam problemy so stitnou zlazou a ze cakam na vysledok PCR. Uz sa liecim 4 mesiace. Dnes som sa dozvedela ze virus je v krvi nedetekovatelny, velmi dobre spravy, tak som sa chcela podelit aj s ostatnymi s touto dobrou spravou. Velmi ma to motivuje k tomu, aby som vydrzala liecbu. Drzim palce vsetkym. Na zaciatku liecby som mala nizku hodnotu virusu v krvi, cize lekar mi povedal, ze aj cakal ze takto dobre zareagujem. Drzte sa vsetci, nech sa nam to podari prekonat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 14.10.2010, 14:15 hod    Předmět: Citovat

Skvělé! Negativní PCR je pozitivní zpráva! Razz
Jen tak dál!
Petr
Fooly

PříspěvekZaslal: 14.10.2010, 20:49 hod    Předmět: Citovat

K výsledku rozhodně gratuluju.S dobrými zprávami se léčba snáší určitě líp.Já mám za sebou 10 týdnů,výsledky zatím nevím.Naposled mi doktor řek,že na výsledky je ještě brzo.Tak nevim,asi sem moc negativistickej,ale vyvodil sem z toho,že zatim žádná velká změna nenastala.Je fakt,že to byly výsledky po měsíci,tak snad je měsíc opravdu krátká doba na zlepšení.Ať se vám všem daří.
evka

PříspěvekZaslal: 15.10.2010, 10:09 hod    Předmět: Citovat

Peter dakujem velmi pekne, je super vediet ze sa niekto tesi so mnou, pretoze okrem najblizsej rodiny a par priatelov, sa touto diagnozou nechvalim Smile Fooly neviem ako to je, asi kazdy lekar ma ine zmluvy s poistovnami, takze PCR test nerobia v rovnakych intervaloch. Na fore som sa docitala, ze niekomu testuju hodnotu virusu v krvi po mesiaci, potom po troch, 6, po skonceni liecby a pol roka po skonceni. Moj doktor mi ju testoval na zaciatku (nizka hodnota), po 3 mesiacoch (nemeratelna) a otestuje mi ju po skonceni a este pol roka po skonceni. A taktiez si aplikujem najvyssiu davku interferonu 5 (prepacte neviem ake jednotky:), davku nebudeme znizovat, i ked sa mi to zda dost silne kedze vazim 48 kil (pred liecbou 51). Ale je jasne ze to zabera, tak to vydrzim. Dalej mi liecbu ani nebude skracovat, pretoze tento test PCR sa u neho nerobi prvy mesiac liecby. No radsej vydrzim rok, aby vsetko dobre dopadlo a virus sa nevratil. Fooly drzim palce, nech mas rovnako dobry vysledok! Chcem sa opytat, kedy tebe robil lekar PCR testy a kedy ich planuje pocas/po skonceni liecby robit?
Fooly

PříspěvekZaslal: 15.10.2010, 14:26 hod    Předmět: Citovat

PCR,jestli to dobře chápu,tak je hodnota viremie.Dělal mi testy na záčátku léčby.Měl sem 296.000 IU/ml.Co se týče dalších testů,tak po měsíci mi řek:Ne,že by sme to nesledovali,ale za měsíc je ješte brzo na závěry.Důležitý testy přijdou po 3 měsících.Měj se Evko,a díky za optání.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.