Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Vymazání už odeslané zprávy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Technické připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JaZa

PříspěvekZaslal: 13.06.2010, 18:52 hod    Předmět: Vymazání už odeslané zprávy Citovat

Dobrý den,
prosím Vás,chtěla bych požádat o smazání zprávy,kterou jsem nechtíc poslala a zapoměla se přihlásit,takže je jako anonym.
je to příspěvek v sekci Hepatitida C? Na druhé straně
Zaslal: 13.06.2010, 18:33 hod Předmět: Re: co z PCR ukáže na hep.C

Nejdřív jsem psala část zprávy pod svým nickem a tu odeslala, to je ta nad ní v 18.19 = tuto ponechat !!
Pak mi spadl PC a odhlásilo mě to.Já si toho nevšimla. Vzpoměla jsem si,že tam chci ještě něco dopsat,tak jsem dala tu první zprávu citovat a doplnila její druhou část,odeslala. Pak jsem si všimla,že ta 2. jsem jako anonym. Tak jsem zase vlezla do té první a doplnila tam tu část 2hou,aby to nebyly 2 zprávy ale jedna). No a teď je tam ta anonymní zbytečně navíc a je to zmatený...
Chápete,ne? Wink Děkuju moc!! Very Happy
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 13.06.2010, 21:44 hod    Předmět: Citovat

No... něco jsem vymazal Razz
A přesunul příspěvek jako nové téma. Pokud se jedná o něco nového, co nesouvisí přímo s předchozími příspěvky, je vždy lépe založit nové téma. Člověk (tedy i já) pak nemusí studovat množství příspěvků které byly předtím a zjišťovat souvislosti (aby pak zjistil že žádné souvislosti nejsou Razz ).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JaZa

PříspěvekZaslal: 13.06.2010, 21:55 hod    Předmět: Citovat

No samozřejmě sem si všimla a děkuji !! Wink
Určitě... takto je to lepší,dávat nová témata zvlášť, jen má původní hlavní otázka byla,zda mám či nemám,proto sem to šoupla do hepat. Ale nakonec to spíše vyznělo hlavně o PCR.... Laughing
Mějte se a smějte se...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Technické připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.