Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

lecba alternativni medicinou

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maria miller

PříspěvekZaslal: 27.09.2006, 17:39 hod    Předmět: lecba alternativni medicinou Citovat

hello z anglie, cetla jsem prispevky na teto strance........ zkousel se nekdo lecit alternativni medicinou?

Mela jsem priznaky hep c poslednich 10 let a doktori v UK nebyli schopni mi urcit diagnozu, nakonec jsem platila test v Cechach;

Behem teto doby jsem ale vyzkousela ruzne pripravky, ktere mi pomahaly zlepsovat kvalitu zivota, napriklad koloidni stribro specialne vyrobene pro lidi s hep c [dovoz USA,objednane internetem].

Velmi dobre vysledky jsem mela pri lecbe cinskou medicinou, caj namichany specialne ze 25 bylin....pila jsem ho 5 mesicu a citila jsem se o moc lepe......jediny problem je, ze nebyl zrovna levny...

Taky zdrava dieta, vylouceni mlecnych a psenicnych vyrobku a zavedeni soji do jidelnicku mi zlepsilo zazivani...

Doktor mi ted zkousi podruhe nasadit lecbu interferonem a ribavirinem, ale vypada to, ze lecbu nebudu snaset, dostavam palpitace na srdci trvajici hodiny i na tak malem mnozstvi, jako je 45 migrogramu....

Preji vsem hodne zdravi a uspesny boj s virem!!

Maria UK
Anonymní

PříspěvekZaslal: 30.09.2006, 06:43 hod    Předmět: Citovat

Ahoj, kde sa da zohnat to striebro?
maria miller

PříspěvekZaslal: 04.10.2006, 21:58 hod    Předmět: Citovat

Ahoj jeste jednou z Anglie, dalsi mozny pripravek na zlepseni imunitniho systemu je colostrum [kolostralni mleko], je ciste prirodni a nejlepsi ve forme liquidu, protoze se lehce vstrebava.

Vyrabi se v Nemecku a bude i vice cenove dostupny, nez colloidni stribro pro hep c Mesosilver z USA. Nemecti doktori ho doporucuji na zvyseni imunity pred a behem chemoterapii pro nemoci jako hep c, HIV, ME a dalsi, ktere vycerpavaji imunitni system. Nema zadne vedlejsi ucinky a muze se brat dohromady s kazdym lekem.

Firma ho zasila postou, adresu pri zajmu zjistim.

Maria UK
maria miller

PříspěvekZaslal: 04.10.2006, 22:02 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,

Colloids for Life, LLC - 10343 N. Federal Blvd. Unit J#128 -
Westminster,
CO 80260
Tel: (303)439-7341 - Fax: (720)384-0564 - Toll free: (800)390-5839
Email: info@colloidsforlife.com

www.colloidsforlife.com

Dovoz 4 lahvi z USA stal kolem 60.- liber i s postovnym, bude to pro
tazatele asi moc drahe.

Urcite to maji v Nemecku a v kazde zapadni zemi, v Cechach je k mani
silver vyrobene tady v Anglii, ale neni tak silne, ale bylo cenove
dostupne.

Mesosilver ma 20ppm of 0.65 nanometr velikost castic
Me urcite zlepsilo priznaky nemoci, asi taky tim, ze to zabiji i jine
viry
a bakterie v tele, tak imunitni system muze bojovat s hep c, dokonce
mi to
vylecilo zanet mocoveho mechyre. Musi se ale pouzivat dlouhodobe,
ucinky
vidis tak po 14 dnech.
p
Anonymní

PříspěvekZaslal: 10.08.2007, 04:55 hod    Předmět: koloidni stribro Citovat

Dobry Den,

Myslim, ze je prokazane, ze koloidni stribro zarucene pusobi proti bakterialnim infekcim. Jestli pusobi taky proti virum, to nevim jiste, i kdyz jsem nasla nekolik clanku ktere se o tehle moznosti zminuji. Doporucuji webove stranky: www.silvermedicine.org, kde je dost kvalitnich informaci. Co se tyce zdroje koloidniho stribra, tak je nejlevnejsi si koupit pristroj, ktery ho vyrabi a delat si stribro doma. Je naprosto nezbytne pouzivat destilovanou vodu. Ja jsem si koupila pristroj na www.silverpuppy.com. Je velmi kvalitni (toho prodejce neznam a nemam s nim zadnou smlouvu! - jen jsem si o tom neco nastudovala a tenhle se mi zdal kvalitni a ne tak drahy). Take je mozne si ten pristroj vyrobit doma, ale asi ne v tehle kvalite. Ale jak rikam, nevim, jestli ta stribrna voda pusobi proti hepatitide. Zajimalo by me jestli s tim ma nekdo zkusenosti nebo treba s jinou metodou prirodni mediciny.
Jarmila
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25.04.2008, 21:17 hod    Předmět: Re: koloidni stribro Citovat

ahoj, ja sem taky shanela KS na nasla sem firmu ,ktera ho prodava ,tak sem ho objednala a uz ho mam doma ,jen sem musela poslat penize predem ,protoze sou ze Slovenska .

www.koloidne-striebro.wz.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.