Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

zahájení léčby

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stín

PříspěvekZaslal: 24.01.2008, 09:38 hod    Předmět: zahájení léčby Citovat

Ahoj všem,

chtěl jsem poprosit, zda by jste mi mohli napsat vaše první zkušenosti - jakékoli s léčbou interferon + ribavirin ... chci být oporou pro mou partnerku ve všech směrech a ona právě začíná boj s bacilem....

Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda

PříspěvekZaslal: 25.01.2008, 20:07 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,

určitě si pročti celé diskuzní forum,najdeš zde mnoho příkladů snášení léčby,promluvte si společně s doktory a věřím ,že to určitě zvládnete!!

Držím palce a kdyby bylo něco nejasného ,tak napiš.
stín

PříspěvekZaslal: 28.01.2008, 10:05 hod    Předmět: první reakce Citovat

Tak máme za sebou první injekci Pegasys - neděle v podvečer - držel jsem to v ruce prvně v životě, ale zvládl jsem to píchnout partnerce ani nepípla - to prý ani necítila..

Asi po dvou hodinách ... první pocit únavy, prá jako po dlouhém pochodu . Asi hodinu po tom... zimnice ... , husí kůže jako pralinky, po chvilce bolest zad a pocení..... Vydržela asi hoďku , pak si vzala paralen a po půl hodině ... už jen pocit jako po flámu a pocení... unula , ráno v 7 vstávačka... trochu polámaná, ale zimnice pryč, trochu bolest záda + klouby a lehce vyšší telpota.

Tak takhle to vypadá po první dávce u mladé a jinak zdravé slečny Surprised)

Držte se, ten virus to prožívá hůř, je to začátek jeho konce !!! ( věříme tomu )
janka

PříspěvekZaslal: 28.01.2008, 22:00 hod    Předmět: ku Citovat

doporucujem paralen 500 pred vpichom alebo tesne po nom. fakt to bude lepsie znasat. u mna ta prav reakcia bola podobna, da sa povedat, za este horsia a teplotu som mala nad 38, rychlo stupala. tiez som zvracala a tie klby, ta bolest bola fakt neprijemna. teraz uzivam paralen pred vpichom alebo tesne po nom a je to citelne lepsie. drzim palce
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.