Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Reakce partnera
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nic moc
Anonymní

PříspěvekZaslal: 12.01.2008, 02:11 hod    Předmět: Reakce partnera Citovat

Rada bych znala reakci vasich partneru. Protoze muj selhal. Spanikaril, ze to ode mne urcite dostal. Sad
Muj lekar se domniva, ze puvodni negativni test na vir pred 15 lety byl z duvodu nizke, v te dobe jeste tezko rozpoznatelne hladiny viru. A ze jsem se nakazila v prubehu operace v roce 1990.
candy

PříspěvekZaslal: 12.01.2008, 14:11 hod    Předmět: Ahoj Citovat

Nevim jak dlouho mam v sobe HepC a s partnerem sme spolu ,uz 11 let .Delali mu nekolik testu a vzdycky byl negativ. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nicmoc
Anonymní

PříspěvekZaslal: 12.01.2008, 15:06 hod    Předmět: Citovat

diky Candy!
magdanela
Anonymní

PříspěvekZaslal: 17.01.2008, 21:37 hod    Předmět: re Citovat

panove obcas panikari zbytecne. mozna mu to dojde nebo za to nestoji... pokud ma negativni test o nic mu nejde a jestli je pozitivni, tak muzete bojovat spolecne. pokud je zajem...! muj pritel strach nema, ale ja mam obcas neprijemny pocit, abych ho nebo svou dceru nenakazila.
preju silu a trpelivost...
nicmoc
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.01.2008, 23:19 hod    Předmět: Citovat

Magdaleno, diky! Snad mu to doskakalo, ceka ted na vysledky testu.
Ja zese cekam na vysledky testu u obou deti.
Myslim, ze vim jak se citis, protoze mam podobne stavy.
Hodne stesti tobe taky!
stín

PříspěvekZaslal: 28.01.2008, 17:20 hod    Předmět: re Citovat

já žiju se svou partnerkou necelý rok, v říjnu jí zjistili C, moje testy byly v pořádku přes to, že jsme spolu velmi aktivně žili... včetně sexu bez ochrany. Takže riziko určitě je, ale jak veliké nevím. A taky jsem neutekl, naopak, podporuju ji v léčení... teď jsme začali ...
jenda

PříspěvekZaslal: 28.01.2008, 19:35 hod    Předmět: Citovat

Já jsem nakažený též,před pár dny jsem začal s léčbou a moje partnerka(manželka) mě od začátku podporuje.Měli jsme nějaké plány,ale sama říkala,že nejdůležitější je zdraví,takže podporu mám v ní velkou.Jen doufám,že později léky se mnou nezacvičí po psychické stránce,aby to neměla se mnou ještě těžší Smile

Ona i moje 15 měsíční dcerka jsou zdravé,což je pro mě nejdůležitější!!!
Anonymní

PříspěvekZaslal: 06.03.2008, 07:01 hod    Předmět: Ochranný lékařský dohled Citovat

Ahoj všichni, kdo budete ochotni se bavit s anonimem. Jsem v šoku a hledám nějaké vysvětlení, nebo spíš možnost si promluvit. Dnes jsem zjistila, že partner se kterým jsem zhruba měsíc, je v ochranném lékařském dohledu pro hepatitidu C. Zjistila jsem to tím nejhorším možným způsobem. Neřekl mi to on, ale četla jsem jeho poštu, kde byl nařízen lékařský dohled po dobu půl roku z důvodu styku s osobou nakaženou hepatitidou C. Samo jsme kondom nepoužili a tak mám obavu co bude dál. Nevím ani, zda tuto chorobu má, jen to, že mu brali krev na zkoušku. Sama jsem ho tam vezla, ale to jsem netušila pravý důvod. Teď nevím, co mám dělat.
lara
Anonymní

PříspěvekZaslal: 30.09.2008, 01:16 hod    Předmět: moja reakcia Citovat

tak moj manzel ma hep.c 12 rokov.my sme spolu 4roky a musim sa priznat,ze najskor som sa zlakla,ale potom som nastudovala o tomto ochoreni a rozhodla som sa s tym bojovat,ale u nas to je tak,ja studujem,vyvolavam lekarom a na anonymne linky a moj muzicek sabotuje a boji sa dalsej liecby.mame 8mesacne dieta,tak ho to snad uz nakopne a uz zacal rozpravat o liecbe,takze nie kazdy partner utecie.zachovala by som sa takisto,vobec to nelutujem.
Mrqa

PříspěvekZaslal: 01.10.2008, 19:24 hod    Předmět: pro Anonyma Citovat

pro Anonyma: Myslim, ze nemusis mit strach ze by jsi se nakazila, pokud jste ovsem nemeli nejake krvave sexualni praktiky. My s manzelem kondom nepouzivame 10 let a za celou tu dobu se ode me nenakazil.
A k tomu jak jsi na to prisla, vubec mi neprijde vhodne cist partnerovu postu, to by me teda hodne vadilo. Pokud partner hepatitidu C ma, tak by bylo vhodne te s tim seznamit, ale pokud ji nema, tak ho mozna krive obvinujes. Nejlepsi bude zeptat se ho primo.
Mrqa

PříspěvekZaslal: 01.10.2008, 19:31 hod    Předmět: Re: Reakce partnera Citovat

nic moc napsal:
Rada bych znala reakci vasich partneru. Protoze muj selhal. Spanikaril, ze to ode mne urcite dostal. Sad
Muj lekar se domniva, ze puvodni negativni test na vir pred 15 lety byl z duvodu nizke, v te dobe jeste tezko rozpoznatelne hladiny viru. A ze jsem se nakazila v prubehu operace v roce 1990.

To ze jsi mela pred 15 lety negativni test muze taky znamenat, ze jsi se nakazila pozdeji, treba celkem nedavno.
A to, ze parnter zpanikaril, to se stat muze. Pokud jste si to ovsem uz vysvetlili, tak by to melo byt v pohode, snad Smile
Ja mam hepC pres 20 let a prislo se na to nahodou teprve pred 3 lety. S manzelem jsme spolu pres 10 let a nic ode me nechytil. Ja se teda v soucasnosti lecim. Nikdy me z niceho neobvinil, naopak mi pomaha.
Takze pokud te partner i nadale obvinuje z nakazeni, tak at si zajde na testy. Myslim, ze budou negativni. A pokdu by nahodou byly pozitivni, tak to je bohuzel smula.
nicmoc
Anonymní

PříspěvekZaslal: 01.10.2008, 23:25 hod    Předmět: Citovat

Ahoj mrqa! tech 15 jsem citovala proto, ze v te dobe jsem mela test pozitivni na protilatky, ale negativni na pritomnost viru. Coz se ted zmenilo. Pritel je stale negativni... Wink
beruskamami
Anonymní

PříspěvekZaslal: 02.10.2008, 19:52 hod    Předmět: Citovat

Ahojky, já jsem pozitivní 12 let a z toho 7 let žiji s mým manželem... Nikdy jsme se nechránily a máme spolu dvě krásné děti... A manžel je negativní... Přeji, atˇ je vše v pořádku i Vás... Wink
Linda
Anonymní

PříspěvekZaslal: 04.10.2008, 08:53 hod    Předmět: Citovat

ten moj tiez spanikaril a vztah zacal neberat prudke obratky smerom nadol. Je tomu mesiac odvtedy co viem pozitivny vysledok. :-}....p.s.: mrcha virus som chytila pri operacii....
Zdeněk Veselý

PříspěvekZaslal: 20.10.2008, 19:26 hod    Předmět: Citovat

Já to vím ode dneška apartnerka(manželka)mi vyjádřila podporu,samozřejmě si přeji,aby šla na testy,s čímž souhlasí a modlím se,aby byla negativní.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.