Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Odklad léčby

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jenda

PříspěvekZaslal: 12.11.2007, 21:59 hod    Předmět: Citovat

Tak jsem po kontrole,moje léčba se z důvodů stálého výskytu CMV viru oddaluje Crying or Very sad Prý počkáme ještě dva měsíce a snad už to bude dobré a můžu se začít léčit.Ale taky nemusí...Docela mě to zaskočilo,už jsem byl připraven na léčbu a teď zas nic.
Jen mi pořád nejde do hlavy,jak je možné "nespěchat" s léčbou?Vždyť to přeci nejde jen tak nechat bez léčení a začít s ní až bude vhodná doba:(
Ve čtvrtek budeme mít výsledky manželčinoho vyšetření,tak doufám že to ode mě nechytla a bude zdravá.
A ještě jeden dotaz:co si myslíte o možném přenosu na jiné členy rodiny(děti)?máme obavy ,aby jsem třeba nenakazil naší malou dcerku(oděrky atd).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 13.11.2007, 09:28 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Jendo,
u hepatitidy C nehraje čas tak důležitou roli jako u jiných onemocnění. Stává se, že si lidé odloží léčení například z pracovních důvodů, protože chtějí nejprve dokončit náročný projekt. A pokud je ve tvém případě opravu důležitý zdravotní důvod, pak je opravdu lépe nespěchat.

Riziko přenosu na lidi se kterými přijdeš do styku je sice malé, ale riziko to je. Podívej se na článek
http://www.hepc.cz/index.php?page=2&faq=prenos.htm

Petr
jenda

PříspěvekZaslal: 15.11.2007, 17:52 hod    Předmět: Citovat

Tak jsem se dnes dozvěděli výsledky testů manželky a naštěstí je v pořádku!!Teď jen přemýšlíme zda udělat testy i naší roční dcerce ,aby jsme měli klid a jistotu , že je též v pořádku!
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 15.11.2007, 22:53 hod    Předmět: Citovat

jenda napsal:
Tak jsem se dnes dozvěděli výsledky testů manželky a naštěstí je v pořádku!!Teď jen přemýšlíme zda udělat testy i naší roční dcerce ,aby jsme měli klid a jistotu , že je též v pořádku!

Tak to je dobrá zpráva, že je manželka v pořádku. U ročního miminka je asi riziko opravdu hodně malé, nedokážu si představit jak by přišlo do kontaktu s krví. Tohle testování by bylo skutečně jen pro klid duše. Zkus to zkonzultovat se svým lékařem, ale myslím že ti řekne totéž.

Petr
jenda

PříspěvekZaslal: 25.11.2007, 09:55 hod    Předmět: Citovat

Se svou doktorkou jsem to konzultoval,ale řekla mi že je to nesmysl ,aby to chytila,ale člověk nikdy neví,kdy se mohlo cokoliv stát.
A tak jsme si našli laborku ,kde nám to za peníze udělali,protože všichni doktoři nám to odmítli udělat.A naštěstí je též zdravá!!!
Tak teď jen čekám ,zda odezní cmv virus ve mě ,abych se mohl začátkem roku začít léčit(snad)
Chceme si pořídit druhé dítě a tak bych rád léčbu už začal.Nechceme riskovat početí teď,protože to procento nákazy tu přece jenom je Crying or Very sad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.